Відбувся окружний виховно-вишкільний табір «Тінь Лісу 2018» - Пласт
EN

Протягом 12 днів, з 29 липня по 10 серпня відбувався табір “Тінь Лісу”.

Уже вшосте він подарував незабутні емоції та теплу атмосферу своїм учасникам. Тепер часточки “Тінь Лісу” роз’їхались по таких містах, як: Сокаль, Яворів, Рудки, Бучач, Трускавець, Стрілки, Кропивницький, Харків, Миколаїв та Хирів.

Кожен день був особливим та неповторним. Учасники отримували навички практичного пластування, куховарення, співів, фотографії, танців, ораторства, надання першої домедичної допомоги, стрільби, мандрівництва, картографії та навчилися мріяти.

Учасники табору пройшли випробування холодом та вітром, болотом та пекучим сонцем, збудували шелести. Проте найважче було побороти самого себе, і стати кращим.  Кожен з нас повернувся уже удосконаленим і з вогником у серці.

Усі тіньлісівці пройшли табір, який для багатьох був першим, але були і ті, які протягом табору показували себе якнайкраще і за це отримали посвідку першуна/першуки. Цими учасниками  стали:

  • Першун – пл.прих. Богдан Пляцок (Миколаїв)
  • Першунка – пл.прих. Вікторія Куліш (Стрілки)

Тінь Лісу – це табір, який неможливо забути, ця неповторна атмосфера переслідуватиме тебе протягом  всього пластового життя. А Левурда завжди буде притягувати до себе. Ця історія ще не закінчується, будуть наступні роки, уже дуже скоро зустрінемося на сьомому “Тінь Лісу”…

Висловлюємо подяку за допомогу у фінансуванні Львівській обласній Державній адміністрації.

Враження учасників та проводу табору:

Богдан Пляцок – першун табору :

Цей табір я запам’ятаю ще на дуже-дуже довго, адже Тінь Лісу це не просто пластовий табір, це емоції кожної хвилини. Згадую імпрезки, які я писав зі своїми “СУХІ ТА ЩАСЛИВІ” вони TOП, деколи сперичались але наш гурток був весь час на висоті. Дуже пам’ятаю містер-місіс, водний змаг , інтелектуальний, фрізбі, спортивний, ренжерський кидок, співай якщо зможеш, це щось з чимось. Не можу змовчати про крутий провід який весь час підбадьорював нас в тяжкі хвилини. Тінь Лісу є!


Єва Глюз – учасниця табору :

Табір просто супер! Стільки емоцій ті вражень! Найбільше мені сподобався ренджерський  змаг і те, що було так багато захоплюючих гутірок!) Особливо смачною було халепа! Провід був дуже доброзичливий) Моя подруга зауважила, що я сильно схудла за табір, що ж присідання і розходи дали своє) Доречі, мені незабаром пригодиться Гутірка про гутірку і Ораторське мистецтво) Загалом, я дууже задоволена, що поїхала на Тінь Лісу) Таких яскравих спогадів у мене ще ніколи не було.


Оля Косік – лікар табору:

“12 днів на вихід з реальності”- так коротко можна схарактеризувати пластовий дитячий табір  “Тінь Лісу”.  Мені пощастило бути у проводі таборовим лікарем. Спершу тяжко(“дощик, болітце, плутаються назви туалету і завгоспа, дітки що акліматизуються  як і ти, вранішній підйоооом”), згодом звикаєш(“о, сонечко, комахи, насичені і динамічні гутірки, люди віддані своїй справі та ідеї”), а на сам кінець – і за вуха не відтягнеш(“ааааа, лишіть мене, я житиму туууут”). Отож після адаптації до комфорту  удома- залишились “найліпшіші” враження які злились у барвистий калейдоскоп: теплі люди навколо, вогнища і вогники, імпрезки, пісні, ранкові руханки і вивчені  напам’ять два пластові гімни, смачнюща їжа,  краса природи довкола і всередині тебе самого, ну і світлячки, світлячки, світлячки. Дякую вам, Теплі люди.


Настя Михайляк – інструктор та фотограф табору:

Тінь Лісу – перший табір, на який я поїхала в проводі. Думала буде важко і нецікаво. Але він перевершив всякі очікування. Звичайно, ТЛ вже не той, що був в 2015, коли я була учасницею. Але часи змінюються, змінюються і табори. На ТЛ була підвиховницею в чудового і активного дівочого гурточка “Іскорки”. Дуже дякую коменданту, що взяв під своє крило і довірив значну частину програми. Я не помилилась, було тяжко, іноді засинала на ходу і була, як варена, але воно того варте. З любов’ю в сердечку.

 Усі світлини ви можете переглянути тут

Писар: пл. розв. Мирослава Стопець

Комендант – ст. пл. скоб Назарій Хороз, СМ

Поділитися

Схожi новини