Відбувся окружний юнацький табір «Земля велетнів 2017» - Пласт
EN

Яскравою сторінкою для пластунів сходу України став окружний юнацький пластовий табір «Земля велетнів», який відбувся з 28 червня по 8 липня 2017 р.Б. біля Свято-Юріївського монастиря, що на хуторі Вірля Кременецького району Тернопільської області. Вже всьоме (а на Кременецькій землі втретє) «Земля велетнів» збирає юнацтво станиць Авдіївка, Маріуполь, Селідове, Волноваха, а цього року і станиці Київ для спільних пригод і відкриття духовних та історичних скарбів.

Традиційно основою легенди табору стали книги: Біблія, «25 перемог України» Олександра Палія і «Битви за землю рідну» Юрія Журавля. Провід ставив за мету, щоб учасники табору мали можливість побачити перспективи власної історії в контексті перемог України й історії наших славних предків та сучасників, героїв України. Історичні гутірки, духовні бесіди, мандрівки, зустрічі, теренові ігри, тренінгові заняття, майстерки – все це допомагало юнацтву зрозуміти, які якості кожен отримав від Бога; як розвивати в собі корисні звички, як виховувати характер; що кращої долі не варто чекати, а треба готуватись до змін, до перемог. «Будь підготовлений до власної історії» – це гасло табору спонукало пластунів виховувати в собі звичку до перемог. Однією з перемог кожного і всіх як команди стала екскурсія до Оптимістичної печери. Чотири години холодного та темного підземелля були варті того, щоб усвідомити всі правила взаємодії в команді. Навіть дощ, постійний супутник нашого таборування, не заважав, а був своєрідним помагатором в формуванні корисних звичок життя в природі. Табір пройшов, залишивши по собі теплі спогади та надзвичайно корисний досвід.

Дякую команді, яка підготувала та провела табір: о. Олександр (Воловенко), Наталя Шерекіна, Валентина Крутова, Катерина Новицька, Єва Глазунова, Світлана Брагіна, Ірина Панасенко, Катерина Кравцова.

Дякуємо за книги «Битви за землю рідну», передані в якості подарунків для всіх учасників табору Юрієм Журавлем (Юрій Григорович Журавель) і 72-й ОМБр за книги «25 перемог України»; Олені Глазуновій; за підтримку – відділу у справах сім’ї та молоді Військово-цивільної адміністрації м.Авдіїївка; БФ «Карітас-Запоріжжя» та Кременецькому районному будинку дитячої творчості.

Комендант ОЮВТ “Земля Велетнів-2017”

пластунка-сеньйорка Тетяна Переверзєва, Княгині.

 

Поділитися

Схожi новини