Відбувся перший табір гнізда число 56 «Рута-м’ята» станиці Івано-Франківськ - Пласт
EN

З 4 по 14 липня 2017 р. Божого пластунки новачки таборували на пластовій оселі «Чота Крилатих» в с. Луквиця Богородчанського р-ну Івано-Франківської обл. поблизу чудернацького озера.

Колись давно озеро було велике, а вода у ньому була синя, наче пелюстки волошок. Внизу на самісінькому дні жили русалки. У підводного царя росли 4 дочки-царівни. Батько піклувався про них, прегарних дівчаток, але кращою за всіх була наймолодша. Вона відрізнялася від інших дівчат своєю мрійливістю і допитливістю, змалку любила потрапляти в якісь пригоди. Русалочки робили в своєму підводному королівстві все, що заманеться, була тільки одна заборона – випливати на поверхню і підпливати до людей. Одного літнього вечора русалочка побачила дивне сяйво крізь воду, не схоже ні на місяць, ні на зорі, – то було світло, що грало великими плямами на поверхні води. Ні батькові заборони, ні сестринські умовляння не стримали її цікавості. Навколо вогню зібралися люди – це були прекрасні створіння, такі ж як і русалки, тільки замість хвоста у них були якісь дві підпорки (ноги), і ще якісь дивні речі, небачені досі русалкою, прикривали їхні тіла (одяг). До ранку русалочка не зімкнула очей, все мріяла і фантазувала про людський світ. Русалочка хотіла будь-що стати людиною… Цілителька подала русалочці листя якихось трав і флакон з рідиною. Прокинулася вона вже людиною. Кралечка – це було перше слово, яким до неї звернулася людина.

Багато випробовувань чекало на Кралечку. Їй необхідно було навчитися багатьом речам, які вміли робити люди. Звісно, поряд з нею навчалися кралечки-новачки.

На таборі «Кралені коралі» були такі тематичні дні: мода, цілителька, рукодільниця, кулінарочка, здоров’я, краса, розумничка, етикет.

Комендант табору ст. пл. Віта Дідик, Блиск дякує за гарно організований табір «Кралені коралі» його проводу: ст.пл.прих. Олександрі Баранецькій (керманич програми), пл.уч. Віталіні Сеньковській (заступник керманича програми), ст.пл. Жанні Хомончак (інтендант), ст.пл.прих. Наталі Шуляр (писар), пл.уч. Віталію Поліщуку з станиця Надвірна (бунчужний), а також сестричкам Христині Третяк та Наталі Шкоруті.

Поділитися

Схожi новини