Відбувся табір «Зевс 2017» куреня ч. 107 ім. Петра Войновського - Пласт
EN

Тематику курінного табору цьогоріч вибрали спортивну, і не для того, щоб визначити,  хто сильніший, а щоб кожен «войновець» спробував свої сили в різних олімпійських дисциплінах. Це був цікавий досвід, адже дехто з юнаків ніколи, наприклад, не грав у гандбол, а хтось вперше у житті стріляв із пневматичної гвинтівки. У захоплюючих змагах пластуни вправлялися в командних та індивідуальних видах спорту, серед яких різні види боротьби, стрибки в висоту і довжину, біг на різні відстані, стрільба з гвинтівки і т.д.

Але не змаганнями єдиними жив табір. «Войновці» встигли сходити у дводенну мандрівку, під час якої юнаки впевнилися, що справжній друг пізнається у спільній справі. Маршрут пролягав від місця таборування (смт. Берегомет Вижницького району Чернівецької області) до Протятого каміння,  де учасники й заночували. А наступного дня повернулися на терен табору.

Писар табору Данило Гапляк розповідає про свої враження: “То був мій перший досвід в ролі члена проводу. Багато хто говорить, що бути «в керівництві» дуже легко і можна весь час відпочивати. То я їм відповім, що навіть така, на перший погляд легка посада писаря виявилася складною і напряжною.  А взагалі, на мою думку, табір був дуже цікавим і пізнавальним, бо на ньому можна було як і навчитися правилам тої чи іншої спортивної гри, так ще і спробувати себе в ній”.

Від себе додам, що хотілося, аби табір тривав довше, ніж 12 днів. Бо коли вже їхав в автобусі додому, то зрозумів, що хочу повернутися назад. Будемо чекати наступного року, нових вражень і тих же теплих відчуттів та емоцій.

пл. прих. Микола Демич

Поділитися

Схожi новини