Відбувся юнацький табір «Портал 2017» Хмельницької округи - Пласт
EN

У мальовничому селищі Антоніни, що у Красилівському районі, відбувся окружний юнацький табір “Портал” Хмельницької округи. З 26 червня до 5 липня 39 юнаків та юначок 11-17 років з Кам’янця-Подільського, Хмельницького, Шепетівки, Теофіполя, Старокостянтинова, Києва та Енергодару мали змогу засвоїти навики та знання з таборування, куховарення, орієнтування, радіозв’язку, основ поводження на воді у заплавах з байдарками, співів та ін. Серед учасників були як і ті, хто вже пластують, так і ті, хто лише хоче відчути чар пластування та спробувати себе у ролі українського скаута.

34 учасники успішно завершили табір та отримали свої відзначки і посвідки, а головне – цікаві знання, нових друзів і запалу до наступних звершень.

Легендою таборової програми був імпровізований портал, крізь який проходили учасники, ознайомлюючись з історією України, та вийшли у сучасний пластовий світ.

Родзинкою табору стало дослідження чарівного селища Антоніни. Саме тут, у цікавому місці із курортним забезпеченням, юнаки та юначки пили мінеральну воду, дізнавалися про старовинні будівлі, які залишилися від часів графів Потоцьких, та обстежували історичний місцевий парк поблизу річки Ікопоть.

Дякуємо усім, хто долучився до проведення табору: проводу, інструкторам, приятелям, батькам та учасникам!

Сподіваємося, що наступний окружний табір буде не менш цікавим та захоплюючим! Гарного вам літа!

ст. пл. Марина Ложкіна

Поділитися

Схожi новини