Зголоситись на крайовий екологічно-вишкільний табір «Вовча Школа 2017» можна до 30 червня [продовжено термін зголошення] - Пласт
EN

Не за горами початок таборового літа, а там і довгоочікувані крайові табори. Чи ти вже думав, біля якої ватри хочеш проводити літні вечори? Запрошуємо тебе приєднатись до чисельної вовчої зграї, з новим запалом відкрити для себе життя пліч-о-пліч з природою, здобути безліч практичних навичок, поглибити знання в екології, випробувати себе скелями та пізнати життя серед гір.

Практичний та екологічний вишкіл, романтика таборових вечорів, унікальні традиції та звичаї, неповторна атмосфера та новий досвід – ось що ти знайдеш на «Вовчій Школі 2017».

Готовий поринути в дослідження з головою? На тебе чекають ознайомлення з альтернативними джерелами енергії, отримання електроенергії в таборових умовах, цікаві екологічні проекти, вивчення середовища навколо тебе та безліч іншого, завдяки чому ти будеш свідоміше таборувати з меншою шкодою для природи та з більшою користю для себе!

Табір відбуватиметься з 8 по 19 серпня поблизу с. Урич, Сколівського району, Львівської області.

Для участі у таборі потрібно:

У разі виникнення запитань:

  • Комендант – ст. пл. скоб Володимир Посівнич, СМ / 067 964 78 64, [email protected]
  • Писар – ст. пл. вірл. Наталя Заблоцька / 093 293 43 44, [email protected]

Фотографії з попередніх років ВШ можна переглянути на сторінці табору на Facebook

Поділитися

Схожi новини