Втретє відбулось Свято Весни австрійського пластового осередку - Пласт
EN

Вже втретє Австрійський Пластовий Осередок провів традиційний захід – Свято Весни, присвячений вшануванню патрона нашої організації Св. Юрія. Цьогоріч воно проходило з 19 по 21 травня в мальовничій оселі Goetzweis, поблизу чеського кордону. Додатково до австрійських пластунів до Свята долучилися гості з України – новацький рій з Тернополя та юнацький гурто к з Івано-Франківська, які привезли з собою фантастичний настрій і додали автентичного чару пластування до насиченої програми. Кожного року Свято Весни в Австрії росте і число учасників вже побило позначку в 50 осіб.

Учасники події перенеслись у часи дикого заходу, де містяни самі мали сформувати своє мінісуспільство із власною валютою, знаменами та шерифом, який видавав грошову винагороду громадянам за затримання диверсантів, адже кожному місту того часу були особливо притаманні мародерські акції. Учасники мали бути пильними, адже юним колоністам випала нагода відправитися на пошуки золота, яке згідно Індіанській легенді знаходилося в дикій прерії. Спочатку команди районів містечка Північ, Південь, Захід та Схід повинні були пройти випробування на силу та знання, аби дістатись до місця -схованки древніх компасів, які мали вказати дорогу до скарбу. Саме на тому місці колоністів очікувала фінальна битва з бандитами, які ховалися поміж мирних мешканців нашого містечка. Після повернення до міста громадяни могли придбати багато різних речей на аукціоні та у вестернській крамниці, яка була відкрита в справжньому возі, що облаштували самі мешканці. Пан купець, скликаючи дзвоном покупців, відкривав свій крам кожного дня, і кожен міг придбати смачні та корисні речі для себе та рідного району містечка.

Після успішної розбудови містечка, прийшов час до нових мандрів на Захід, тому останнім випробуванням для містян стало куштування спільної страви, яка була складена за легендою з усього, що залишалося після приймання їжі, адже в дорозі бракуватиме харчів і колоністи мали би звикати до нового раціону. Це випробування містяни пройшли під час алярму, де їх зустрів шериф та кухар у супроводі факелів, після чого кожен спробував цю страву, опісля дізнавшись, що вона називається «халепою». Пройшовши останнє випробування, наше містечко вирушило далі колонізувати Дикий Захід.

Свято Весни в Австрії – це не тільки захопливі пригоди та насичена програма з майстерками та різноманітними змагами, а й нові міжнародні знайомства на довгі роки. Вже на третій день ні гостям з України, ні учасникам з Відня не хотілося розлучатися та їхати додому. Але щонайпізніше на наступний рік нас знову буде чекати наступна пригода і можливо ми усі знову зустрінемося при ватрі в мальовничій оселі Goetzweis.

Поділитися

Схожi новини