Пластуни другий рік поспіль передали Президенту України Петру Порошенку Вифлеємський Вогонь Миру - Пласт
EN

Напередодні Різдвяних Свят пластуни передали Президентові Петру Порошенку Вифлеємський Вогонь Миру. Вже другий рік поспіль українські скаути – пластуни передають Главі держави вогонь зі Святої землі як знак миру та благополуччя для усіх українців.

«Ми дуже раді мати змогу передати цей вогонь сьогодні Вам, у ваш дім, бо Вифлеємський Вогонь Миру є запорукою об’єднання цілої української громади. І усі українці, які запалюють свічку за святковим столом будуть об’єднанні спільною мрією про краще майбутнє нашої держави», сказала голова організації Ольга Герус. За її словами, пластуни створюють середовище, в якому виховують добрих громадян своєї держави. Нині багато пластунів охороняють кордони нашої держави.

«СКОБ, друзі», – так Петро Порошенко привітав пластунів та поділився своїми враженнями щодо цієї давньої традиції — передавати Вифлеємський Вогонь Миру в оселі українців напередодні Різдва.

Президент зазначив, що пластовий рух – це є не лише наш український рух, але і об’єднання закордонних українців та діаспори, яка зараз відіграє надзвичайну важливу роль у створенні дуже потужної світової солідарності.

Петро Порошенко особливо відзначив роль пластунів, які першими стали на захист держави і роль пластунів-волонтерів у захисті нашої країни від агресора. «Величезна кількість пластунів записалися до армії, добровольчих батальйонів для того, щоб особисто захищати Батьківщину», – сказав Президент.

Петро Порошенко також відзначив роль Пласту у вихованні молодих патріотів і наголосив, що ці традиції мають бути розповсюдженні по всій Україні — скрізь, де живуть українці. «Пластуни – школа патріотів», – сказав він.

Глава держави відзначив значну роль пластунів в суспільному та політичному житті країни, згадавши таких пластунів як голова Transpаrеncy International в Україні Ярослав Юрчишин – «організації, яка допомагає змінювати Україну і бореться з корупцією», пані Уляну Супрун, яка рішуче реформує галузь охорони здоров’я.

Петро Порошенко подякував пластунам і пообіцяв, що лампадка з Вифлеємським Вогнем Миру, яку вони подарували, буде стояти у його робочому кабінеті.

Фото, відео: Адміністрація Президента України

http://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2016/12/BD3R0487.jpghttp://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2016/12/BD3R0510.jpghttp://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2016/12/MPAL0437.jpghttp://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2016/12/MPAL0458.jpghttp://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2016/12/MPAL0544.jpghttp://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2016/12/MPAL0566.jpghttp://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2016/12/IMG_1772.jpghttp://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2016/12/MPAL0575.jpghttp://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2016/12/MPAL0596.jpghttp://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2016/12/BD3R0487.jpg

Поділитися

Схожi новини