Вифлеємський Вогонь Миру досягнув Луганської області - Пласт
EN

Вифлеємський Вогонь Миру досягнув і Луганської області, яка так сильно потребує миру, злагоди та добра.

23.12.16 пластуни Сєвєродонецької станиці урочисто передали Вогонь представникам мерії і подарували Різдвяну шопку з соломи, виготовлену заздалегідь на майстерках. В цей же день пластуни відвідали обласну організацію «Червоний Хрест», яка буде поширювати акцію «Вифлеємський Вогонь Миру» серед людей з тимчасово окупованої території.

25.12.16 ми передали Вифлеємський Вогонь у храмовий комплекс української православної церкви, де кожен житель міста має можливість до 19 січня 2017 року Божого прийняти та понести Вогонь у свої оселі. Для міста ця акція стала ковтком свіжого повітря. На цьому акція не завершилася. 26.12.16 разом із піснею Вифлеємського Вогню пластуни нашої станиці понесли Вогонь в ОДА, що зараз знаходиться в місті Сєвєродонецьку, де губернатор області Юрій Гарбуз особисто прийняв цей символічний вогонь. Вифлеємський Вогонь Миру передавав пл. прих. Асєєв Тимур з Сєвєродонецька та пл. прих. Добрянська Поліна з Луганська. І це теж стало символічним. Губернатор пообіцяв дітям з Луганська, що діти повернуться в свої домівки (в станиці Сєвєродонецьк 3 пластуна з тимчасово окупованої території).

Також 27.12.16 Вифлеємський Вогонь Миру запалав у медичній частині міста, де лікарі та медичні робітники мали змогу прийняти Вогонь та понести в свої відділення хворим, що потребують домашнього тепла та затишку. Акція продовжилася у школі-інтернаті, де перебувають діти-сироти. Пластуни порадували місто та дітей Різдвяним вертепом. Закінчилася акція в цей же день в організації військово-цивільному співробітництві «СІМІС». Дружба з цією організацією почалася у жовтні місяці під час презентації НСОУ Пласт у місті. Військові допомагали готувати команду на турнір з парамедицини в розділі розбір автомату. Ця організація має команду кризисних психологів і вони виїжджають у зони зіткнення та у військові частини. Наші друзі-військові пообіцяли передати Вифлеємський Вогонь Миру у Станиці Луганській та у Щасті.

Пластуни най хіднішої станиці Сєвєродонецьк вітають всіх з Різдвом Христовим та Новим Роком та бажають Божої ласки.

пл. прих. Аліна Кравченко 

Поділитися

Схожi новини