Вже 31 серпня пластунка Оксана Літинська розповість як злізти з Джомолунгми на PlasTalks - Пласт
EN

Відкриваємо новий сезон PlasTalks з Оксаною Літинською — першою пластункою, яка піднялася на Еверест.

22 травня пластунка Оксана Літинська підійнялася на найвищу точку світу – гору Еверест! Вона стала третьою українкою в історії, яка здійснила успішне сходження. Пласт організовує зустріч із Roxanne, щоб із перших уст почути, як це – злізти з Джомолунгми.

Оксана – фінансовий директор CIB International – лондонського банку, що є частиною Standard Bank Group. У рамках всеукраїнського циклу зустрічей #PlasTalks вона розповість про те, як підійнятися на найвищі точки шести континентів, зокрема вершину світу – Еверест. Оксана вважає, що, говорячи про підйом, не варто недооцінювати спуск, тому разом із чоловіком Денисом вони ведуть блог Злізти з Джомолунгми / My 2019 Everest prep.

Сходження на вершину Оксана розпочала зі своїм чоловіком – Денисом Угрином, однак він був змушений припинити підйом через ризики для організму. Подружжя познайомилось у Пласті, активно пластувало у Львові. Оксана й Денис продовжили волонтерити після переїзду до Лондона. У Пласті пройшли їхні перші мандрівки, а відтоді вони здійснили успішні сходження на найвищі вершини усіх континентів – підйому на Еверест передували сходження на гори Косцюшко (Австралія), Деналі (Північна Америка), Аконкагуа (Південна Америка), Ельбрус (Європа) та Кіліманджаро (Африка)!

Вартість участі в події:

200 грн – 1 квиток

350 грн – 2 квитки

500 грн – 3 квитки

Усі виручені кошти йдуть на розвиток Пласту на Півдні України.

PlasTalks — серія освітніх подій по всій Україні від Пласт – Український скаутинг. Надаючи можливість поспілкуватись з лідерами думок різних галузей, такі зустрічі надихають та приносять нові знання та досвід.

Купити квитки

Поділитися

Схожi новини