23 грудня 2018 р. Божого в спортзалі Івано-Франківської ЗШ №24 відбулися пластові змагання з такої чудової командної гри, як гандбол. Змагалися в командах 27 юнаків та юначок.
Змагання «Гандбольна ліга Скоропадського» організували юнаки й виховники куреня число 99 ім. Павла Скоропадського.
У змаганнях взяли участь юнацькі команди станиці Івано-Франківськ: к. ч. 22 ім. М. Підгірянки та к. ч. 56 ім. М. Рудницької “R.I.P.” (Рудницькі і Підгірянки), к. ч. 49 ім. І. Миколайчука “Огірки”, к. ч. 79 ім. В. Липинського “Тростянецький”, к. ч. 70 ім. О. Кобилянської “Шок” та к. ч. 99 ім. П. Скоропадського “99 і тільки”
Переможні місця серед хлопців здобули команди:
1-е місце — “99 і тільки”;
2-е місце — “Огірки”;
3-є місце — “Тростянецький”;
Дівчата не поступалися перемогам:
1-е місце — “Шок”,
2-е місце — “R.I.P.”.
Гра відбулася за підтримки Федерації гандболу Івано-Франківської області.