Завершились майстер-класи з писанкарства "100+6 писанок" - Пласт
EN

Ми провели понад 46 майстер-класів у Львові, 2 майстер-класи у Одесі, 3 – у Києві, 2 – у Франківську, 6 – у Вінниці, 10 – у Харкові, 7 – у Дрогобичі, 1 – у Дніпрі. Понад 1500 яєць лише у Львові, понад 1000 учасників у всіх містах, більше 20 виїзних майстер-класів, близько 6 з них – волонтерські.

Дуже дякуємо тим, хто плідно працював над майстер-класами у інших містах, ми дуже радіємо, що акція розвивається і поширюється по всій Україні. Особлива подяка ст. пл. Вікторії Горіні та пл.сен. Ірі Маркевич, СВ за 100+6 писанок у Харкові, Насті Тетеріні за 100+6 писанок у Вінниці, Софії Зубицькі за 100+6 писанок у Дрогобичі.

Наша команда цього року у Львові була як ніколи велика, та ми б не впорались без помічників-волонтерів та команди підтримки і натхнення ст.пл. вірл. Марічки Чир, L, ст.пл. вірл. Ліди Чир, L, ст.пл. Іринки Миронової, Бурх.

Ми говорили про писанкарство з Львівське Радіо та Добрий ранок, дякуємо чудовим ведучим за легкість та приємні ранкові розмови 

Ми створили набори для писанкарства, які ви зможете придбати і самостійно писати писанки. Дякую ст.пл. Марта Сусук, ОД, Ксеня Лебідь, Соломія Пелих, Софія Сивак за майстер-класи у Києві, ст.пл. Яринка Прошак писанкарство у Франківську, пл. сен. Оля Подгорнова, ПС, за майстер-класи у Дніпрі. 

Дякуємо Exlibris Lviv. за чудові футболки, ми нарешті втілили нашу давню мрію завдяки вам. Чудова якість і надійний друк. Більше фото у футболках вже скоро. Дякуємо MiniZavod за брендові наклейки, які тепер по всій Україні. Дякуємо jadro.com.ua за паперові серветки та туалетний папір.

Дякуємо станиці Львів за вже традиційну локацію майстер-класів, а особливо ст.пл. Іванка Герус, КВ, ст.пл. Ольга Приходько за підтримку та розвиток акції. Ми будемо прибирати в ПВ, аналізувати цьогорічну акцію та творити плани на наступну. Незабаром у групі 100+n писанок з’явиться форма, де всі охочі зможуть залишити свій відгук про нашу роботу, будемо вам вдячні за конструктивну критику та будь-які відгуки для покращення майстер-класів.

Дякуємо, що ви з нами!

Поділитися

Схожi новини