Зголоситись до участі у флеш-мобі «Година Землі 2018» можна до 4 березня - Пласт
EN

Година Землі – міжнародний природоохоронний рух, започаткований WWF, в рамках якого останньої або передостанньої суботи березня ми закликаємо людей, організації та комерційні установи символічно вимкнути необов’язкове освітлення та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети.

Для пластунів є унікальний шанс зібрати команду із 2 до 6 пластунів УПН, УПЮ, УСП, УПС, запостити 24 оригінальних фото на одну із тем :

Використання екосумок, горнят чи пляшок на воду, сортування сміття, друге життя непотребу та виграти намет для крутих мандрів чистими Карпатами.

Все що потрібно – це зголосити назву своєї команди та членів до 04.03 та постити фото у Instagram із власним хештегом та #plast #plastua #uascouts #Connect2Earth до 24.03.2018 р.

А 24-го березня о 20:30 разом із цілим світом вимкни світло на годину, щоб долучитися до всесвітнього природоохоронного руху – Години Землі 🌍

Міжнародна служба Пласту та WWF в Україні 26 березня 2018 року визначить переможців, які отримають якісний та практичний намет.

Якщо є запитання – звертайся [email protected] Оля Слободян

Поділитися

Схожi новини