Зустріч-змаг " Лисоня" - Пласт
EN

У далекому 1991 році було проведено першу зустріч-змаг “Лисоня” на місці найкривавішої битви легіону УСС у складі австро-угорських коаліційних військ з російською армією. Перемогу було здобуто ціною втрати більше половини особового складу легіону. Після деякої перерви у 2017 підготовчий курінь УСП, 47-й курінь УПС“Вовча Ліга” та 12-й курінь УСП, 48-й курінь УПС “Рутенії” разом з cтаницею Бережани відродили ці зустрічі.

Минулого разу до нас приїхало більше 160 учасників з різних станиць. Цьогоріч “Лисоні” виповнюється 30 років і провід підготували для вас щось неймовірне.

Основою цієї зустрічі є насичена програма, яка складається з різних змагів. Куховарення і лисячі біги, піонірка та регбі, Стежа Едельвейс та алтимат, і звичайно, головний гість програми ВОВЧИЙ СКОК! Переправа між деревами, стрільба,літаючі колоди, маятник, ПМД, перенесення шин, розпалення вогню на час і це ще далеко не все.

Також додати балів своїм командам зможуть й виховники. Вони також будуть учасниками змагів.

У 2019 році було започатковано на Лисоні традицію, яка давно існує в інших скаутських організація світу- церемоніал поновлення пластової присяги. Кожен із нас, хто вже присягав на вірність Богові та Україні, зможе знову відчути це таїнство!

Отож з радістю запрошуємо тебе на нашу улюблену гору Лисоню 16-17 жовтня! Можливо, саме вам посміхнеться фортуна!?

Завжди ваші,

провід “Лисоні”

https://forms.gle/StVaD5eh5NpKvhRP6

Поділитися

Схожi новини