Звернення крайового проводу Пласту щодо виборів до місцевих рад - Пласт
EN

25 жовтня відбудуться місцеві вибори. Це важливий процес народовладдя і взяти участь у ньому — обов’язок кожного повнолітнього пластуна.

1/ Крайовий провід Пласту закликає вивчити програми та особистості кандидатів свого округу, громади, міста, селища чи села; заздалегідь ознайомитися із процедурою голосування та прийти проголосувати на дільницю. Радьте друзям, рідним та знайомим також зробити свій усвідомлений вибір та проголосувати у неділю. 

2/ Крайовий провід Пласту вітає громадську активність членства організації та участь членства у організації виборів: членом, головою виборчої комісії або спостерігачем для забезпечення чесного процесу волевиявлення громадян.

3/ Крайовий провід Пласту вітає усіх пластунів, які кандидатують на цих виборах від різних політичних партій. Пласт є неполітичною організацією і не може підтримувати нікого із кандидатів. Пластунам рекомендується утриматися від публічної підтримки кандидатів опираючись на їхні пластові здобутки чи з використанням пластової символіки.

4/ Принагідно крайовий провід Пласту нагадує про пандемію, викликану COVID-19. Подбайте про своє здоров’я до та після виборів:

  • правильно одягайте маски у приміщеннях
  • тримайте дистанцію та уникайте скупчень людей
  • користуйтеся антисептиком та за першої ліпшої нагоди мийте руки з милом
  • візьміть особисту ручку для бюлетеню
  • при ознаках хвороби залишайтеся вдома
  • стежте за власним здоров’я і за необхідності проконсультуйтеся з сімейним лікарем.

23 жовтня 2020 р.Б.

Крайовий провід Пласту

Поділитися

Схожi новини