Звернення пластунів про допомогу - Пласт
EN

Друже!

Пласту сьогодні життєво необхідна твоя допомога. Від тебе залежить, чи продовжить Пласт виховувати українських лідерів майбутнього, чи потоне під хвилею коронавірусу та його економічних наслідків. Разом ми можемо порятувати Пласт.

У нас багато локальних і національних проектів, і ще більше — планів. На жаль, багато з них тепер під загрозою. Наприклад, залучення нових дітей до Пласту по всій Україні. Ми вже бачимо, як скоротилися пожертви, допомога від бізнесу та державна підтримка Пласту.

Завдяки своїм членам і прихильникам, Пласт пережив дві війни і три революції. Пережив 80 років комуністичної окупації України. Відродився у “голодні 90-ті”. Уже 108 років організація виховує українську молодь. Тут зростають лідери та свідомі громадяни. Змалечку пластуни вчаться бути щасливими успішними людьми та відповідальними патріотами. Чим більше дітей ми можемо охопити нашою виховною системою — тим більше користі вони зможуть принести нашому суспільству та державі у майбутньому.

Тому сьогодні просимо підтримати нашу роботу і зробити внесок у порятунок і розвиток Пласту. Може, ти сам виріс у Пласті, або до Пласту ходять твої діти, або ти просто поділяєш наші ідеали та цілі. Ми впевнені, що у складні часи Пласт може розраховувати на тебе і на тисячі інших наших друзів. Навіть найменша твоя допомога допоможе нам пережити складні часи, не сповільнюючи темпу роботи з молоддю.

Допоможи Пласту: https://is.gd/plast_donate

Поділитися

Схожi новини