10-18 серпня 2019 на оселі Чота Крилатих проходив табір УСП Льотна Школа - Пласт
EN

З 10 по 18 серпня 2019 р. Божого на оселі «Чота Крилатих» в с. Луквиця Богородчанського р-ну Івано-Франківської обл. відбувся табір для УСП “Льотна Школа”. Учасників табору було 16 старшопластунів з різних куточків України, а саме: Київ, Львів, Івано-Франківськ, Острог та Коломия.

Особливістю програми Льотної Школи було те, що кожен учасник готував гутірку, гру та майстерку на летунську тематику. На таборі всі вдосконалювали свої навики у парапланеризмі. А ще учасникам Льотної Школи вдалось підготувати місце для польотів на парапланах і дельтапланах поблизу с.Луквиця на г.Стежечна.

Атмосфера Льотної Школи була дружня, весела та драйвова. Дякую організаторам за старання, дружність та любов до летунства. А саме: ст.пл.вірл. Ярині Нижник, ЧоК, ст.пл. Дарині Кіц, ЧоК, ст.пл. Олександру Красіличу, ЧоК, ст.пл. Андрію Королишину, ЧоК, ст.пл. Володимиру Максимчуку, ЧоК, пл.сен. Степану Красіличу, ЧоК та  ст.пл.скоб Тарасу Королишину, ЧоК.

У рамках Льотної Школи 18-19,08,2019 проходив Злет ключа “Чайка” 7 куреня УСП Чота Крилатих ім. Є.Коновальця, на котрому було прийнято в курсанти ст.пл. Ярину Бадік, ст.пл.прих. Дуфанець Олену та ст.пл.прих. Лева Гордійчука. Ступінь Другого пілота отримали: ст.пл. Анастасія Грущенко, ЧоК та ст.пл.скоб Андрій Пивоварчук, ЧоК. Ступінь Першого пілота отримали: ст.пл.вірл.Ярина Нижник, ЧоК та ст.пл.скоб Тарас Королишин, ЧоК. Найвищий ступінь в Чоті Крилатих Пілот ас отримав ст.пл. Олег Паньків, ЧоК. Відзнаку Летунського Пластуна отримали ст.пл. Анастасія Грущенко, ЧоК та ст.пл.прих. Креховець Остап.

Щасливого лету! З гори на долину!

Поділитися

Схожi новини