Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру Володимиру Зеленському - Пласт
EN

Зараз як ніколи важливо об’єднувати зусилля заради спільної боротьби. Тисячі наших друзів та родичів боронять нас в лютий мороз в окопах, всі міста країни періодично знеструмлені. Саме тому ми несемо Вифлеємський вогонь — те, що зігріє у мороз і освітить у темряві.

Сьогодні Вогонь, запалений у Вифлеємі, від пластунів отримав Президент України Володимир Зеленський.

“Коли ми дивимось на цей Вогонь, ми згадуємо пластунів, які покинули роботу з дітьми, щоб захищати Україну на фронті. Ми дивимось на Вогонь, і відчуваємо невимовну вдячність та шану, коли згадуємо кожного воїна, який віддав життя за Україну. І також згадуємо всіх волонтерів, які роблять все, що в їхніх силах, щоб ці життя зберегти”, — під час передачі виступила пластунка Дарина Попова.

Пластуни передали лампадку з запаленим Вогнем Президентові, після чого Володимир Зеленський подякував за підтримання багаторічної традиції та виконання важливої місії.

“Вифлеємський вогонь миру цьогоріч особливий. Це символ того, що ми нікого не боїмося й стоятимемо до перемоги, кожний на своєму місці. Після мене вогонь буде на фронті — даватиме енергію нашим воїнам, які захищають Україну. Там він потрібен найбільше”, — зазначив Зеленський.

Ми дивимось на Вогонь і відчуваємо єдність. Єдність — дозволяє нам так довго і впевнено стояти у цій боротьбі. Хочемо, щоб її відчував кожен українець, який запалить Вифлеємським вогнем свою свічечку. Продовжуємо боротися, бо знаємо, що тільки в єдності переможемо темряву!

Долучайся до збору на пакунки допомоги, які відправлять разом з Вогнем дітям на деокупованих територіях:

Поділитися

Схожi новини