17-19 травня відбулося Свято Весни станиці Львів: Iskra. 30 років в мережі - Пласт
EN

“І третього дня Свято Весни було закрито, і всі були щасливі і поїхали додому, і радісні були всі діти довкола наметів танцювавші та возрадувалися вони, що грамоти отримали і призи кошерні. (Від коменданта послання, головного писаря читання – з наказу на закритті).

17-19 травня 2019 р.Б. в околицях села Заверещиця Городоцького району Львівської області відбулося Свято Весни станиці Львів: Iskra. 30 років в мережі, що було присвячено 30-літтю відновлення Пласту в Україні. Цьогоріч, організаційний комітет Свята Весни складався з представників 5-ти куренів УСП, а саме 3-го куреня УСПів “Лісові Чорти”, 9-го куреня УСПок “Одержимі” ім. Софії Фредро-Шептицької, 47-го куреня УСПів “Передові”, 27-го куреня УСПів “Хмельниченки” та багато інших.

Фантазія бурхливо витала над карпатськими горами, щоб нашептати організаторам відповідну легенду, яка була б цікавою і дітям, і дорослим. Тож, цього року львівські пластуни і пластунки бавилися в одну єдину соціальну мережу Iskra, яка мала б вивести нас всіх в офлайн та навчити спілкуватися між собою. Саме спілкування та товариськість є запорукою існування нашої організації, що через століття міцно стоїть на своїх “ногах” та кріпне з кожним днем. Більше 1000 юнацтва, пташат та гостей Свята Весни зібралися також, щоб вшанувати патрона Пласту — Святого Юрія, який своїм списом охороняє нас усіх від бід буденності.

Всього, на галявині Свята Весни зустрілися в рівному змагу 35 куренів, які мали змогу помірятися силами в змагах з табірництва, куховарення, впоряду, нічної ілюмінації, спортових змагах та багатьох інших. Зокрема, цікавинкою цього Свята Весни став змаг “Ретро Пласт”, на якому представники львівського сеньйорату показали ті ігри, які вони грали в 90-х і вони стали дуже цікавим відкриттям для пластунів 2010-х. Нестандартним це Свято можна вважати ще й тому, що всі курені юнацтва було поділено на три коші по 12 куренів, які теж змагалися між собою в кошовому табірництві. Кожен кіш мав спільну браму та спільну соціальну мережу, в межах якої вони мали спілкуватися впродовж Свята Весни.

Також, новинкою для більшості була перша офлайн конект-гра Iskra, яка мала на меті познайомити між собою 95 хлопців та дівчат, які попередньо зголошувались. Тож, Iskra запалала в багатьох серцях наших таборовиків та дала чіткий старт таборовому сезону.

Вечірню програму, а саме мега-драйвову вечірку організовували та запалили 1 курінь УСПів “Ватага Бурлаків” ім. Григорія Сковороди та підготовчий курінь УСПок “Бунтарки”.

В загальному заліку, перемогу отримали:

1 місце – 26 курінь УПЮок ім. Олени Пчілки

2 місце – Підготовчий курінь УПЮок ім. Софії Фредро-Шептицької

3 місце – 36-й курінь УПЮок ім. Анни Ярославни

Головний приз – двотактний електричний генератор було надано Львівською бізнес-школою Українського Католицького Університету, за що їй велика подяка. Також, організаційний комітет щиро дякує всім партнерам та спонсорам, що долучилися до того, аби це Свято відбулося, а саме:

На закритті Свята Весни, також було іменовано на ступінь пластуна-скоба пл. розв. Юрія Лишака та пл. розв. Дмитра Сойку, а на ступінь пластунки-вірлиці — пл. розв. Анастасію Хацко.

Сподіваємось, побачити ще більше усмішок та радості наступного року на Святі Весни станиці Львів.

Більше фото та інформації щодо СВ — на нашій сторінці в Facebook

Знимки: пл. сен. Михайло Крицун, ЛЧ, ст. пл. Артем Мізюк, ст. пл. Орест Свірчевський.

#конектимось #iskraпішла

Поділитися

Схожi новини