22 жовтня у Львові відбулася Велика Рада куреня «Рутенія» - Пласт
EN

22 жовтня у Львові відбулася Рада 12-го куреня УСП та підготовчого куреня УПС “Рутенія”. Дух давніх українських строїв надихав пластунок на плідну працю. У атмосфері традиційних дівочих посиденьок дівчата обговорили перемоги і поразки минувшого року, прослухали звіт проводу і передали цю відповідальну діяльність свіжим головам куреня.

Отже, склад проводу:

  • Курінна – ст. пл. Юлія Садова, Rt
  • Курінна суддя – ст. пл. Настя Чугай, Rt
  • Писар – ст. пл. прих. Віра Берестова
  • Скарбник – ст. пл. Діана Остролуцька
  • Господарник/хорунжа- ст. пл. вірл. Христина Качмарик, Rt
  • Берегиня традицій – ст. пл. вірл. Марічка Погорілко, Rt

Курінь шириться і розростається по всій Україні і за її межами, тому членкині вирішили надати права дівчатам із інших міст світу. Осередковою у Тернополі стала пл. сен. Христина Білик, Rt., а у Відні – ст. пл. Тетяна Ірха, Rt.

На Раду запросили кандидатку на вступ до куреня Настю Сурму, яка розповіла про себе, про те, чому вона обрала саме наш курінь. Як виявилось Настя майбутній іконописець, тож ми мали чудово нагоду ознайомитись із її роботами.

А в обіймах чарівних вулиць Львова підняли до ступеня «едельвейс» Христина Білик. Цього року у дівчат подвійна рада, тому попередньо на Лисоні в охоплені мальовничих краєвидів і медитативній атмосфері магічності цього місця, прийняли до куреня Антоніна Прудко, Настя Чугай  та Юлія Садова отримали ступінь «шовкова косиця».

Нас очікує насичений цікавими і корисними заходами рік! Попереду вишколи МШВ, Контра, табір “Клич Лицарів” та  Осінній Рейд.

Тільки тим дана перемога, хто й у болі сміятися зміг!

Поділитися

Схожi новини