3 листопада 2018 р. Божого в станиці Івано-Франківськ відбувся станичний вишкіл Першої Допомоги - Пласт
EN

Пластове юнацтво навчалися домедичної допомоги.

3 листопада 2018 р. Божого в станиці Івано-Франківськ відбувся станичний вишкіл Першої Допомоги потерпілим у разі нещасного випадку, який організував курінь ч.56 ім. Мілени Рудницької.

Учасниками стали пластуни різного віку з Івано-Франківська та Івано-Франківської округи. Кваліфіковані інструктори провели  для юнацтва гутірки: «Основи ПД», «Дії у незвичайних випадках», «Дії при отруєнні», «Тактична медицина». Крім того, усі мали можливість на практиці перевірити здобуті знання, а саме спробували робити серцево-легеневу реанімацію , накладати шини, правильно перевертати потерпілого на бокове безпечне положення.

Провід вишколу дуже вдячний інструкторам, які знайшли час поділитися своїми професійними вміннями з пластунами та допомогти з організацією навчання: висловлюємо подяку Мальтійській Службі Допомоги, ст.пл.вірл.Ірині Макогон, ст.пл Наталі Дацишин, ст.пл. Миколі Даниліву.

Сподіваємось, що нікому з нас не доведеться застосовувати здобуті навички в реальному житті. Але якщо таки доля змусить – ми готові!

Поділитися

Схожi новини