Після 24 лютого до Пласту почали звертатися за допомогою тисячі постраждалих українців. Ми робили все, що в наших силах, але без благодійників, донорів, партнерів нам би не вдалося підтримати стількох людей.
Одним із надійних партнерів стала Канадсько-Українська Фундація.
З початку повномасштабного вторгнення Канадсько-Українська Фундація надала 3120 продуктових наборів.
406 із них доставили українцям у зонах активних бойових дій у Дніпропетровській та Харківській областях. Решту 2714 наборів роздали сім’ям, які були змушені покинути домівки і втікати від війни в інші міста та області.



Також Фундація надала флісові вкладиші під взуття для тимчасово переміщених осіб, лікарень та українців у “сірій зоні”.





Дякуємо Канадсько-Українській Фундації та всім партнерам, які разом з нами допомагають українцям та нашим захисникам і захисницям!
Інформаційна довідка
Канадсько-Українська Фундація була створена на 18 Конгресі Українців Канади для координації, розробки, організації та реалізації проектів допомоги, створених канадцями для підтримки України.
Схожi новини

Звіт Національного Пластового Штабу 03.05 / Report of the Plast’s military support headquarters May 03
Детальніше

Шукаємо секретаря-адміністратора: вакансія
Детальніше

Оголошуємо збір на 5 дронів для 5 пластунів
Детальніше

Провели 9 вишколів для волонтерів разом з Мінмолоді та спорту
Детальніше

Провели 6 спортивних ігор разом з Міністерством молоді і спорту
Детальніше