Благодійна Ватра Пласту — дякуємо за підтримку! - Пласт
EN

Минуло вдосталь часу, аби осягнути те, що творить спільна справа. Завдяки нашим друзям, гостям Благодійної Ватри Пласту — ми зібрали 2 104 100 гривень. Це означає, що понад 1200 дітей долучаться до Пласту.

До того, щоб це відбулося, свою лепту вклали не лише гості-благодійники, а й наші партнери — без яких проведення Ватри було б неможливим.

Спонсори Благодійної Ватри Пласту

Наші постійні партнери — компанія Winner, цьогоріч стала спонсором зони лотереї Благодійної Ватри. Завдяки внеску компанії Winner – Україна поповниться на майже сотню пластунів. Мати таких друзів — це справжнє щастя!

До підтримки Благодійної Ватри долучилася й компанія Ензим! Дякуємо вам за фінансову підтримку наших починань!

Партнери Тихого аукціону

Головною зоною кожної Ватри є наш тихий аукціон. Цьогоріч на ньому було представлено 30 лотів, які нам надали наші друзі. Бренди й митці з різних куточків України — підтримали майбутнє Пласту, а відтак нашої країни. Окрема подяка митцям, що надали свої твори для аукціону — Рустему Скибіну, Максу Янішевському, Віктору Грудакову, Любові Поворозник, Степану Будулаку. 

Гучний аукціон

Кульмінацією події був гучний аукціон, де 6 лотів було продано за 690 000 гривень, що гарантує понад 400 дітям місце в Пласті.

Дякуємо бригаді “Азов” за наданий прапор з підписами захисників “Азовсталі”.

Дякуємо майстерні Leosklo – засновниками якої є львівські брати-пластуни Данило та Остап Онишки за наданий лот “Сила мистецтва”.

Дякуємо пластуну-військовику Павлу Дідулі за платівку з його власним розписом. Робота над нею відбувалась, коли Павло вже був в лавах ЗСУ

Також дякуємо Олександрі Кольцовій, за надані три лоти для гучного аукціону!

Партнери Лотереї

8 лотів цьогоріч могли виграти наші гості, підтримавши розвиток Пласту. Дякуємо партнерам, котрі надали свою продукцію та цікавинки для розіграшу.

Дякуємо кожному й кожній, хто знайшов нагоду розділити з нами вчорашній вечір. Внесок кожного присутнього — неоціненний. Нехай ця Ватра буде лише першим кроком, що запалить іскру майбутнього України!

Поділитися

Схожi новини