Проведено вже 6 вишколів для молоді спільно з Мінмолоді та спорту України
EN

У рамках спільного проєкту Пласту і Міністерства молоді та спорту, спрямованого на підвищення рівня компетентностей молоді для сприяння гармонійному розвитку, проведено вже шість заходів. Ще чотири очікують свого початку.

Проведені та заплановані вишколи дозволяють забезпечити комплекс заходів для фізичного, духовного та психологічного розвитку молоді. У воєнний час дуже важливим є формування в підростаючого покоління гармонійного психологічного розвитку.


Як стати партнером Пласту або підтримати внесокм — тут:


У рамках реалізації проєкту було прийнято до уваги всі аспекти щодо розвитку молоді, а у воєнний час особлива увага приділялась розвитку нових напрацювань, враховуючи нинішні ризики.

Молодь, стикаючись із сучасними викликами, навчилась знаходити вирішення поточних проблем та підвищила свій рівень компетентностей в психологічному стані.


Про проєкт:

Молодіжна організація “Пласт – Національна Скаутська Організація України” за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України реалізовує проєкт “Всеукраїнські вишколи спрямовані на підвищення рівня компетентностей молоді з метою сприяння гармонійному розвитку молоді”.

Поділитися

Схожi новини