Пластунка Наталя Хміль отримала відзнаку Президента України "Золоте серце" - Пласт
EN

Наталя Хміль за фахом є лікарем. З початком повномасштабного вторгнення почала працювати у волонтерському штабі Пласту у Тернополі.

Через руки пластунки пройшло понад 17 тонн медичної допомоги, якими забезпечили лікарні, поліклініки, військові госпіталі та мобільні медичні батальйони.

Володимир Зеленський нагородив Наталю відзнакою Президента України “Золоте серце” за волонтерську допомогу в час російської війни в Україні.

Наталя Хміль
Це не тільки моя заслуга. Це заслуга тисяч волонтерів-пластунів і наших друзів з інших організацій. Я вдячна пластунам Швеції, які організували хаб допомоги — більшість всього, що ми змогли розподілити в Україні, отримали від них. Вдячна кожному, до кого приходила по допомогу, і знала, що вони ніколи не відмовляться.

Вдячні Наталі, та всім волонтерам, які безперервно працюють на нашу перемогу! Тільки в єдності переможемо темряву!


Довідка

Відзнака Президента України «Золоте серце» — державна нагорода України — відзнака Президента України, що встановлена з метою відзначення вагомого внеску волонтерів у надання волонтерської допомоги та розвиток волонтерського руху, зокрема під час здійснення заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та подолання її наслідків.

Поділитися

Схожi новини