Працівник американської компанії Shelf віддав премію на ПНБ для пластуна
EN

Сьогодні, коли повномасштабна війна триває вже майже півтора року, ми як ніколи відчуваємо потребу в щирій підтримці і надійних друзях.

Саме таким другом для нас стала американська компанія Shelf з осередком в Україні. Вона вже неодноразово підтримувала наші збори і допомагала пластунам-військовикам на передовій. Дякуємо за довіру і підтримку!

Далі розкажемо про крайній благодійний внесок від цієї команди, як американська компанія працює в Україні та поділимося відгуком від пластуна-захисника, який отримав прилад нічного бачення.

Американська компанія з осередком в Україні

Shelf — американська компанія, стартап. Це платформа, яка з допомогою штучного інтелекту допомагає менеджити дані та контент.

Продукт цієї компанії здебільшого використовують великі корпорації, такі як Glovo, Lufthansa, Ring, Humana.

Головний офіс Shelf знаходиться в Стемфорді, США. Проте з самого початку заснування компанії вся технічна команда, технічний директор, команда маркетингу, ейчар та рекрутинг знаходяться в Україні. Компанія налічує більше 130 працівників, близько 100 з яких — українці.

“Львів є нашим найбільшим осередком. Тож не дивно, що у нас працюють пластуни, близько 10 людей, та дууууже багато друзів Пласту. Довіра до Пласту та пластунів-волонтерів дуже висока, тому ми і до повномасштабного вторгнення росії, і зараз активно допомагаємо закривати пластові збори, допомагати військовим-пластунам, з яких багато наших друзів та знайомих”, — розповідають у компанії.


Підтримати пластунів-захисників можна тут:


Як компанія Shelf наближає перемогу

З початком повномасштабного вторгнення деякі колеги з Shelf також вступили до лав ЗСУ, тож компанія активно закриває потреби і їхніх підрозділів. Дбати про себе та інших — одна з корпоративних цінностей Shelf. Тому багато з внутрішніх ініціатив мають у собі благодійну складову.

“Ми дуже любимо формат благодійних аукціонів. У нас працюють талановиті люди, які виставляють як лоти свої картини, професійні консультації тощо. Рік тому ми почали практикувати такі аукціони. З того часу зібрали вже більше мільйона гривень лише донатами наших працівників”, — розповідають у Shelf.

Також у компанії впроваджена щорічна премія, яку проводять на честь одного з інвесторів та натхненників, який загинув. Цю премію за інновації отримують два працівники, які найяскравіше проявили себе протягом року. І зазвичай отримані кошти використовують в благодійних цілях, надсилають у певний фонд чи підтримують конкретну ініціативу.

“Тож, якщо говорити про нашу крайню допомогу пластунам-захисникам, то це була ініціатива однієї людини. Влад, який отримав цю премію, вирішив задонатити саме для пластунів, які захищають країну. І знайшов для цього чудову нагоду”, — поділилися в компанії.

На кошти, надіслані від компанії Shelf, придбали прилад нічного бачення PSV-14 для пластуна на передовій Богдана на Донецький напрямок. Завдяки цьому приладу Богдан і його товариші можуть вночі бачити міни або інші перешкоди, що може врятувати їхні життя і допоможе повернутися додому після перемоги.

Богдан
З роботою ПНБ усе чудово. Прийшла ще й просто чудова комплектація. Особливо важливо, що цей ПНБ має вже вбудований перехідник для живлення звичайними батарейками АА. Недавно ми були в Бахмуті і там залишили на певний час на самозабезпечення. І саме завдяки цьому перехіднику в нас не було проблем з елементами живлення, адже ці батарейки є буквально всюди. Єдине, чого не вистачало, це ще певної кількості таких ПНБ, бо це фактично один прилад на наш взвод.

Щоб товариші Богдана, а також інші пластуни-захисники, могли отримати ПНБ та інше спорядження, яке може врятувати їм життя, підтримай внеском наш фонд для підтримки пластунів не передовій:


Дякуємо компанії Shelf, усім її працівникам за вагомий фінансовий внесок на забезпечення пластунів-захисників. Разом ми допомагаємо нашим друзям наближати перемогу і показуємо, що ми єдині в цій боротьбі!

Поділитися

Схожi новини