Розпочинаємо роботу над комплексною політикою захисту дітей в організації (Safeguarding policy) - Пласт
EN
Вже зовсім скоро політика захисту буде представлена членству. Проте вже сьогодні ми запроваджуємо в організації посаду Офіцера Безпеки – людини, яка знає все про безпечне середовище, реагування на небезпечні випадки та вміє відповідно діяти.

Завданням офіцера безпеки є імплементація політики захисту дітей у виховні та вишкільні програми Пласту. Пласт має нульову толерантність до будь-яких видів насильства та експлуатації. Сьогодні наше завдання – посилити нашу безпекову програму та зробити так, щоб кожен виховник вмів розпізнати дітей, які потребують допомоги, а кожна дитина знала, до кого звернутись по допомогу, якщо її безпеці щось або хтось загрожує.

Таким чином, протягом наступних років ми введемо безпековий компонент у всі вишколи, дошкільні, юнацькі програми та програми інших уладів.

На сьогодні ми раді оголосити, що призначено крайового офіцера безпеки. Ним стала ст. пл. вірл. Христина Шабат, ОД.


Христина пластує з 2002 року, є засновницею куреня 52 ім. Марти Чорної та 9 куреня УСП “Одержимі”, а також абсольвенткою ШБ 2009 року. Протягом восьми років була виховницею гуртка “Громовиці”. 

Христина є директором Центру гідності дитини Українського католицького університету, займається превенцією насильства над дітьми та вразливими особами в різних інституціях. Також допомагає організаціям створювати політику захисту дітей та ефективно імплементувати її.

Зв’язатись з офіцером безпеки: [email protected]

На сайті Пласту діє кнопка безпеки в розділі “Запити до крайового проводу”, за допомогою якої можна оголосити будь-які випадки насильства з боку членів організації чи щодо членів організації.

Або можна заповнити форму за посиланням:

Якщо ви, ваші друзі чи родичі маєте інформацію про випадки насильства щодо членів організації, будь ласка, заповніть цю форму. Незалежно від того, чи події відбулися нещодавно чи багато років тому, чи людина залишається в організації чи ні.
Ставимо безпеку в пріоритет та працюємо над безпечним середовищем разом.

Поділитися

Схожi новини