Тендер на зовнішнє незалежне оцінювання Пласту і експертизу виконання Стратегії 2030
EN

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ТЕНДЕР НА ПРОВЕДЕННЯ ЗОВНІШНЬОЇ ЕКСПЕРТИЗИ ВИКОНАННЯ СТРАТЕГІЇ ПЛАСТУ 2030 ТА ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ МОЛОДІЖНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ “ПЛАСТ – НАЦІОНАЛЬНА СКАУТСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНИ” В РАМКАХ ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМИ ІСАР ЄДНАННЯ “ІНІЦІАТИВА СЕКТОРАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА”.

Термін подачі тендерних пропозицій: Середа, 10 травня 2023.

Адреса: м. Київ.

Максимальна сума тендеру (грн): 48570.

Види послуг: Зовнішнє оцінювання.

Опис

Молодіжна організація «Пласт – Національна скаутська організація України» (далі – Пласт) оголошує тендер для проведення зовнішньої експертизи щодо виконання Стратегії Пласту 2030 за період грудень 2019–грудень 2022 року та зовнішнього незалежного оцінювання організації в рамках впровадження програми ІСАР Єднання «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства».

Аналіз та оцінювання мають бути проведені незалежною компанією/незалежним експертом, яка/який має досвід проведення аудиту виконання стратегій та оцінювань в громадських організаціях чи бізнесі. Очікується, що оцінювання має бути проведено з 15 травня до 15 червня 2023 року. Остаточний звіт за результатами оцінювання має бути наданий не пізніше ніж 30 червня 2023 року та містити: аналіз виконання поставлених цілей на 2019–2022 роки, пропозиції щодо пріоритизації подальших кроків виконання стратегічних та операційних цілей та окремий звіт по незалежному оцінюванню організації.

Форма послуги — експертна підтримка, формат проведення — онлайн/офлайн. 

Звітність: Обсяг звіту не повинен перевищувати 20 сторінок. Звіти мають бути підготовлені українською мовою, а також надіслані в електронній формі до 30 червня 2023 року включно. Звіти підписуються відповідальним експертом із зазначенням посади експерта та найменування компанії.

Вимоги до виконавців

Очікується, що за результатами зовнішньої експертизи виконання стратегії Пласту буде надано експертний звіт (українською мовою), в якому буде зазначено результати аналізу та оцінки виконання обраних цілей Стратегії Пласту 2030 за 2019–2022 роках; чи відповідає діяльність організації, на думку експертів, діяльності, закладеній у Стратегії Пласту, а також чи реалізація Стратегії сприяє досягненню цілей організації та звіт з результатами зовнішнього незалежного оцінювання організації.

Експертний звіт повинен містити подробиці, що стосуються перевірки, використаної методології та обсягів перевірки, перелік усіх виявлених невідповідностей та недоліків, незалежно від їх суттєвості. Виконавець повинен дати рекомендації щодо усунення виявлених недоліків. Рекомендації подаються у пріоритетному порядку (у тому числі через направлення Листа для керівництва). Якщо на думку Виконавця під час перевірки не було виявлено жодних невідповідностей або недоліків, які могли б призвести до необхідності написання Листа для керівництва, пояснення цієї оцінки повинно бути розкрито в експертному звіті. Звіт результатами зовнішнього незалежного оцінювання організації повинен містити рекомендації та подробиці.

Виконавець зобов’язаний забезпечити збереження документів, одержаних і складених у формі експертної перевірки, та не розголошувати їх вміст без обмеження терміном давності.

Умови участі у тендері

Компанія/незалежний експерт, що подається на тендер, повинна до кінця робочого дня 10 травня 2023 року надіслати на електронну скриньку [email protected] такий перелік документів:

1. Довідка про компанію / експерта (ФОП), яка включатиме інформацію про попередній досвід із проведення аналізу виконання  стратегії, оцінки ефективності діяльності українських неприбуткових організацій, кваліфікацію експертів та контактну інформацію. Досвід три роки та більше в зазначеній сфері, буде суттєвою перевагою.

2. Опис запропонованої методології проведення оцінювання. 

3. Копії документів, що підтверджують державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності.

4. Лист, підписаний керівником компанії/незалежним експертом, що засвідчує дотримання компанією принципів етичності та доброчесності, а також її незалежність відносно Пласту.

5. Відомості про неприбуткові організації, яким надавалися послуги аналізу виконання стратегії, оцінки ефективності діяльності, що включатимуть контакту інформацію та дату надання таких послуг. Наявність рекомендацій від неприбуткових організацій буде перевагою.

6. Фінансова пропозиція, що має включати загальну вартість усіх зазначених вище послуг.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 30 календарних днів з дати їх подання Замовнику.

Критерії попереднього відбору:

  • попередній досвід виконання схожих робіт – 30 балів максимум;
  • досвід експертів – 30 балів максимум;
  • цінова пропозиція – 40 балів максимум.

Максимальний бал – 100 балів. Із усіх заявок, які відповідатимуть встановленим вимогам, буде визначено три заявки з найвищою кількістю балів, із яких буде відібрано переможця.

Тематики: Моніторинг проєктів, програм.

Контактна особа

Наталія Щербаківська,
керівниця з організаційного розвитку,
[email protected]
+380637469434

Молодіжна організація “ПЛАСТ — Національна Скаутська Організація України”

Поділитися

Схожi новини