Фонд розвитку Пласту

//Фонд розвитку Пласту
Фонд розвитку Пласту 2017-09-18T19:53:07+00:00

Стань благодійником Фонду розвитку Пласту

Метою фонду є зібрати недоторкану суму – 17 000 000 гривень  з врахування того, що 7%  річного депозитного доходу забезпечать базові потреби розвитку Пласту на Всеукраїнському рівні.

Фонд Розвитку Пласту є окремою юридичною установою, управління якою здійснює Наглядова Рада. Саме вони відповідають за цільове використання коштів та гарантують збереження коштів благодійника.

До Наглядової Ради входять:

Категорії витрат на цілі Фонду Розвитку Пласту:

  • Розвиток осередків
  • Залучення та навчання нових волонтерів
  • Комунікаційна стратегія Пласту
  • Інституційний розвиток

Граничні суми внеску до основного капіталу. Благодійник може зробити внесок до основного капіталу на визначену суму від 50 000 гривень до 1 000 000 гривень.  

Строки використання основного капіталу. Благодійник та директор Фонду укладають договір на період від 3 років.

Благодійники, які зробили внесок до фонду в розмірі 1 000 000 гривень мають можливість добровільно стати членом Наглядової Ради фонду.

Даний фонд є відкритим, що дозволяє не обмежувати в часі та періоді внески в основний капітал, інвестиційний дохід, поповнення основного капіталу та витрати на цілі фонду.

Основні ризики для благодійника. Робота фонду є повністю відкритою для кожного, тому вважаємо за потрібне ознайомити Вас з  можливими ризиками.

Знецінення основного капіталу або його частини;

Відхилення суми або строків фактично одержаного інвестиційного доходу від запланованого.

Ключові переваги для Благодійника.

Досягнення спільної цілі – зростання та підсилення Пласту – організації, яка вже 105 років формує нових лідерів та не відступає від основних цінностей: Вірності Богу та Україні, допомоги іншим, виховання за Пластовим Законом доброго громадянина України.

Контроль благодійника над сумою основного капіталу

Особисті немайнові бонуси: пластове товариство та нові друзі, усміхнені та вдячні пластуни, участь у веселих та цікавих пластових заходах.

0
Залишилось зібрати з 17 000 000 ₴