Відкрито зголошення на КМВТ «Говерля 2017», який відбудеться 7-19 серпня - Пласт
EN

Я не буду їсти, я не буду пити,

Хочу в Карпати, хочу там жити.

Я не хочу їсти, я не хочу спати,

Хочу у гори, хочу мандрувати.

Ти любиш мандрувати? Ти завжди шукаєш пригоди на свою голову, і успішно їх знаходиш? Обожнюєш гори? Хочеш навчитись чомусь новому? Прагнеш гострих відчуттів? Мрієш стати частинкою великої Говерлянської сім’ї? Тоді уважно обери сотника із списку нижче, сконтактуй з ним, дізнайся всі деталі, які цікавлять тебе, заповнюй зголошення, збирай речі і гайда мандрувати!

Цього року табір відбуватиметься з 7 по 19 серпня, незмінно в наших Українських Карпатах! Нагадуємо також про вимоги до учасника табору:

 • ступінь учасник і вище
 • вік 14+ років

Сотники (натисни на ім’я сотника, якщо бажаєш перейти на його сторінку в Facebook):

Олег Вечорек

Привіт, якщо ти веселий, комунікабельний і любиш мандрувати то тобі сюди. Обіцяю весело провести час і здобути нові навики. Хочу набрати в сотню цікавих людей, яких ще більше зацікавити мандрівництвом. Про себе можу сказати, що юнакував у курені Богдана Хмельницького, на таборі “Говерля” був один раз, також декілька раз був на змаганнях “Стежки Героїв”.

Отож якщо тебе зацікавила моя агітація бери друзів і дзвони, мій номер 093 203 83 28.


Орест Андрійчук

Дівчатка та хлопчики, запрошую вас на Говерлю 2017, буду радий бачити вас у своїй сотні. Пропоную вам незабутньо провести час, насолодитися табором і класно погуляти.

Контактні дані:


Люди, якщо вам надоїло буденне літо або ви шукаєте цікавих пригод. Мандри – це ваша стихія і ви хочете весело помандрувати, то зголошуйтеся до мене. Я весела, цікава та кучерява. Обожнюю мандрувати, співати. Якщо ти такий самий, то давай проведемо цей час разом у мої сотні.

Мій номер: 063 246 67 53


Е-ге-гей, у всіх завжди виникає проблема: “до кого ж піти у сотню”. Нема чого собі голову ламати – зголошуйся до мене! Обіцяю, що ти проведеш цю Говерлю так, що усім твоїм знайомим буде цікаво вислуховувати твої неймовірні пригоди. У моїй сотні тобі будуть не страшні ні холод ні вітри, а атмосфера – це синонім нашою сотні, бо саме вона буде вище гір! Чекаю у свої сотні впевнених у своїх силах та двіжових, якщо ти саме такий/така, то не зволікай , бо кількість місць обмежена.

Мій моб.: 093 120 03 70


Дзвінка Мисюга

Чи знайоме тобі відчуття, коли перехоплює подих, бо ти нарешті вийшов на вершину? Чи відчував ти тепло тої ватри після пройденого важкого дня, ту шалену втому і від того ще більшу одержимість горами? Хочеш відчути це знову або дізнатись як це? Тобі до мене! Я – Дзвінка, юнакувала у Ярославнах, обіцяю тобі незабутні мандри, нові знання і трохи медичного гумору. 🙂

Мої контакти:


Тарас Фединяк

Любиш мандрівки більше своїх однокласників? Збираєш наплічник по ночах і просто лягаєш спати? Купляєш квитки на потяг, але сидиш вдома? Чекаєш вилазки в гори більше свого дня народження? Тоді наступна інфа саме для тебе!

 • Що? Говерля 13
 • Де? Наймальовничіша перлина України – Карпати
 • Коли? Серпень 2017

Друже/Подруго, якщо ти захотів відвідати найкрутіший пластовий табір, але ще досі не вибрав собі сенсея (сотника), то не зволікай і швиденько зголошуйся до мене в сотню! На тебе чекають 2 незабутніх тижні сповнених краєвидами, відвертими розмовами, новими вершинами і близькими по духу людьми. Єдине, що від тебе потрібно – зголоситись! Тож не зволікай!

Мій моб.: 073 49 46 534

Гори кличуть? Зголошуйся швидше!


Богдан Граб

Добрий вечур. Я ся вродив в обичному селі на Закарпатті, поблизу річки Тиса. У ня є два паспорта, один українскій інший венгерський. Коли я був маленькой, нянько брав ня в гори і я кричав, кричав, бо позирав на сю красу неземну. І с той момєнт, я зрозумів, шо не годен більше чекать, треба найти банду з якой я покорятиму Карпати! Так шо, не звідай ня нич, дівочка ти чи хлопчик, та не миригуйся і зголошуємеся в мою варошську тусу і будеме варити бограч разом!

Пераваги бути у ня в сотні : 1) Уміння варити бограч; 2) два паспорта; 3) володіння закарпатською; 4) матимеш власний капелюх; 5) І нико тя хвороба не вчепе, бо свіжим воздухом на рік вперід надихаєш. Тож, давай, порадуй уйка. І помни, шо в моїй бригаді, найліпші майстри 😉


Станіслав Кінащук

 • ГОВЕРЛИК 2Ґ17
 • Рідна мати моя народила мене 8 квітня 1999 року;
 • Я єсть парубок моторний – ГОРНИЙ;
 • Жив-поживав і горя не знав Станіслав Кінащук. Так пройшло 18 років його життя;
 • Будемо мандрувати тут і будемо мандрувати там (ВСЮДИ);
 • Особисто я вважаю Чернівці найкращим містом на Землі (але готовий до дискусії);
 • Я – Станіслав;
 • Одного разу я народився в Чернівцях, ну і там, собствінно, жив 11 років, поки не занесло мене в Пласт. Пластував я, пластував і допластувався до того, що тепер живу в Миколаєві у моря;
 • Тобі цікаво, як це між собою пов’язано, і як це сталось? Тоді мілості прошу к нашому сотенному шалашу;
 • Якщо раптом у тебе виникне питання «йти» в мою сотню чи «йти?», то пишидзвони.

Позвони мені позвони : +380630770191

Го!(ри кличуть)


Оксана Буць

Тільки особливі люди можуть бачити цей запис. Тож якщо ти його читаєш, Боженька тебе любить і хоче, щоб ти був у моїй сотні. А ще я – безпрограшний варіант, бо маю клона. Якщо раптом що, він піде замість мене і ніхто того не помітить. Навіть ти.

За детальнішою інформацією звертайся за телефоном 099 113 66 93. Або звертайся за телефоном 093 211 29 09. Або надішли електронного листа на адресу [email protected]


@ ти крутий

@ ти маєш досвід в мандрівництві

@ ти класний

@ ти скачеш по горах як гірський козел

@ ти нормальний

@ ти маєш якісне мандрівне спорядження

@ ти пишеш мені [email protected] або в ФБ

@ я тобі кажу: “ти нормальний”

ти в мене в сотні

“@”- обов’язковий пункт для кожного абітурієнта

Удачі :^)

Поділитися

Схожi новини