Кандидат на посаду голови Крайової Ревізійної Комісії: Ст. пл. гетьм.вірл. Оля Герус, ЧоК

Програма праці на 2019-2021 роки

Планую протягом наступних трьох років на позиції голови КРК забезпечити тяглість процесів, які були розпочаті попередньою КПР,      а також допомогти в залучені членів Опікунської Ради Пласту до пластових проектів і програм.

Резюме

Станиця: Львів

Курінь УСП: 7 курінь УСП Чота крилатих ім. Є.Коновальця

Навчання: 2002 – 2007 НУ “Львівська політехніка” магістр обліку і аудиту

Досвід роботи: З 1.04.05 і до 19.08.07 ТзОВ «Еліта-Бізнес» – менеджер з продажу послуг з авіаперевезень.

З 20.08.07 до 28 лютого 2011 рік ПП «Консалтингова фірма «Капітал-Львів» – бухгалтер.

01.03.2011 до 21.08.2014 «Нестле Бізнес Сервіс» – старший бухгалтер

22.08.2014 до 21.08.2015 “Нестле Україна” – керівник проектів

01.09.2015 до 12.09.2016 “Mondelez Україна” – спеціаліст з систем, регіону EEMEA

13.09.2016 до тепер ZeoAlliance – на позиціях HR аналітик, C&B specialist, HR директор.

Пластовий життєпис:

Дата зголошення до Пласту: жовтень 1997 року.

Дата складення пластової присяги: 12 квітня 1999 року.

Дата прийняття до УСП: 18 квітня 2004 року.

Курінь УСП: ч. 7 УСП “Чота Крилатих” з  квітня 2004 до сьогодні.

Пластові вишколи:

КВВ УПН 162 РОВ 2000р.;

КВВ УПЮ ч.50;

Вишкіл гніздових 212 РОВ 2006 рік

Вишкіл провідників вишколів 2007 рік

Вишкіл булавних новацьких таборів 2004 рік

Вишкіл комендантів новацьких таборів 2004 рік

Виховницький досвід:

Ступінь КВ 2 рівень.

з 2009 до 2014 гніздова гн. ч. 8 “Мандрівники сонячного ранку”, станиця Львів;

з 2003-2009 виховниця рою Проліски, станиця Львів.

09.2002 – 02.2003 – під сестричка рою “Мандрики”

Таборовий досвід:

2015 заступник коменданта гніздового табору

2014 комендант гніздового табору “Восопаве”

2013 комендант гніздового табору

2012 комендант деного табору УПН на ЮМПЗ;

2010 комендант гніздового табору “Таємниця археологів”

2007, 2009 комендант Крайового мистецького табору УПН

2007, 2008 комендант станичних новацьких таборів

2002-2006 член булави новацьких таборів

Адміністративний досвід:

2015-2018 – голова КПР

2013-2015 – заступник голови КПР з фінансів

2010-2013 – крайова булавна УПН

2004-2009 – член крайової булави УПН

2007-2008 – голова СПР в станиці Львів

2004 – 2006 Референт УПН в станиці Львів

1998-2003 діловодства в гуртку і курені

Опубліковано | 2018-11-21T10:20:14+00:00 21.11.2018|Категорії: Без категорії, КПЗ, Офіційно|