Крайовий пластовий табір у Великобританії 2019 - Пласт
EN

Уже сьомий рік поспіль пластуни з України мають змогу взяти участь у крайовому таборі Великої Британії. Традиційно табір проходитиме на пластовій оселі «Верховина» у Північному Уельсі. Програма табору, окрім традиційних пластових елементів, включатиме  підкорення другої за висотою точки Британії, катання на велосипедах, купання в Ірландському морі та вправи на командну роботу.

Табір триватиме з 28 липня по 10 серпня, а також українська делегація зможе провести додаткові декілька днів перед і після табору в Лондоні (залежно від дат авіа перельотів). Провід табору запрошує юнаків та юначок 11-15 років, що мають ступінь не нижче прихильника/-иці та  добру пластову поставу.

Для участі в таборі  необхідні  документи для поїздки в Британію і сплатити вкладку у розмірі 350 євро, що включає в себе транспортні, візові та кишенькові витрати (участь в таборі, проживання в Лондоні покриватиметься за рахунок організаторів табору).

Кількість місць обмежена, тому організатори табору проводитимуть відбір на основі даних з форми зголошення, що потрібно заповнити до 10.03.2019. Участь у таборі та проживання в Лондоні до/після табору покриваються організаторами табору.

Контактна особа – Катерина Бойко, [email protected]

Поділитися

Схожi новини