"Метаморфози -2018" - Як це було...! - Пласт
EN

Завжди важко вслідкувати, де і як зароджується наступна ідея КМВТ «Метаморфози»..

Цей рік був також особливим…1030 річниця від Дня хрещення Київської Русі, давній Галич, який був обраний місцем таборування  – здається усе склалося..)

Впродовж серпня (13-23.08.18 р.Б.) дружня родина проводу «Метаморфоз» прийняла біля 40 учасників та гостей із різних регіонів України (Рівне, Здолбунів, Трускавець, Рогатин, Самбір, Підгайці, Зоря, Тернопіль, Львів, Косів, Чернігів, Солотвин, Івано-Франківськ, Галич).

На пластовій оселі ім. Рудольфа Моха (поблизу Галича), вперше відбувався табір крайового рівня, тому це стало маленькою пригодою та викликом для всіх ☺. Окрема подяка директору оселі пл.сен. пр. Петру Ткачівському за те, що доклав неймовірних зусиль для того, щоб легенда «Метаморфоз» відбулася!

Таборування було насиченим: учасники та учасниці здобували нові вміння у таких напрямах мистецьких занять як писанкарство, буквиці, аплікація, графіка, лінорит, пошиття книжечок, середньовічні танці, художня обробка шкіри, середньовічний костюм, лялька-мотанка. іконопис, ізонитка, вітраж, ораторське мистецтво.. чого тільки не було!

І це була лише частина легенди..

Незабутньою складовою програми стали краєзнавчі експедиції до історичних місць: Галицького (Старостинського) замку, Музею народної архітектури та побуту Прикарпаття, Церкви Успіння Пресвятої Богородиці в м. Крилос та 800-літньої Церкви св.Пантелеймона у с. Шевченкове. Мандри місцинами давнього Галича допомогли заглибити у тематику «Метаморфоз» та стали цікавим епізодом мистецького таборування.

Кращими учасницями табору за підсумками стали:

І – пл.уч. Софія Олінкевич (Тернопіль);

ІІ – пл.уч. Марія Пилипів (Рогатин);

ІІІ – пл.уч. Олеся Плугатор (Підгайці).

Окрема подяка усім учасникам та учасницям за активну позицію, цікаві ідеї та участь у творенні спільної творчої атмосфери! Ви є натхненням для нас!

Особистим відкриттям для мене стало те, що дякуючи «Метаморфозам» – 2018 я мала змогу познайомитися із неймовірними пластунами та пластунками! Табір – це праця величезної команди однодумців, які перетворюють буденні клопоти на справжнє свято, і це на всіх організаційних рівнях ☺!

Від імені команди «Метаморфоз» та куреня УСП «Літавиці» велика подяка усім, хто повірив, приїхав, зробив, допоміг, підтримав і всяке різне!

А якщо кому часом забракне відчуття пластової спільноти і духу, моя порада – організовуйте пластовий табір!

З великим привітом,

комендант КМВТ «Метаморфози» – 2018

ст.пл. Оксана Яцківська, L

Поділитися

Схожi новини