У Відні 14-16 грудня 2018 р. відбулася друга Міжкрайова Пластова Зустріч та передача Вифлеємського Вогню Миру, організовані Пластовою групою в Австрії спільно з Головною Пластовою Булавою. На зустріч зібралися представники з пластових країв і осередків Європи, зокрема з Австрії, Бельгії, Великобританії, Нідерландів, Німеччини, Польщі, України, Фінляндії, Франції, Чехії і Швеції, та США.
Учасники мали насичену культурну програму та нагоду насолодитися атмосферою різдвяного Відня. Під час пластової дискусії були обговорені питання розвитку нових пластових осередків Європи, чисельність яких інтенсивно зросла за кілька попередніх років.
Традиційно делегація відвідала 30-ту ювілейну церемонію передачі ВВМ представникам скаутських організацій світу, що цього року відбувалася у м. Лінц. Також Вифлеємський Вогонь Миру був урочисто переданий європейським пластовим осередкам та українській громаді Відня.
Схожi новини

Шукаємо менеджера/ку проєкту компетентностей
Детальніше

Шукаємо комунікаційника/цю в Міжнародний напрям Центрального офісу Пласту
Детальніше

Відкриття станиці Пласту в Яремче!
Детальніше

Зголошуйся на ІІ пластовий міжкрайовий шаховий онлайн-турнір
Детальніше

Пластуни Львова допомогли 76 дітям на свято Миколая — мамі хлопчика повернули зір
Детальніше