На Хмельниччині та Житомирщині відбулися змагання з мандрівництва "Трикутник смерті IX" - Пласт
EN

31 травня– 2 червня 2019 р. Б. на Хмельниччині та Житомирщині курінь “Дубове Листя” організував змагання з мандрівництва “Трикутник смерті IX”.

Чим запам’ятається цьогорічний “Трикутник смерті”:

  • цього року виповнилося рівно 100 років з часу “Трикутника смерті” – ситуації, яка склалася 1919 року, коли Армію УНР було затиснуто з одного боку білогвардійцями, з другого – більшовиками, з третього – польською армією. Саме цими місцями ось уже 9 рік поспіль курінь “Дубове Листя” проводить  “Трикутник смерті IX”;
  • вперше в рамках “Трикутника смерті” відбувся трейловий біг;
  • у змаганнях взяли участь не лише пластуни;
  • команда переможців подолала близько 120 км;
  • вперше одними з технічних етапів були водна переправа та гребля в байдарках;
  • одна з команд ночувала в закинутому маєтку XIX століття.

Мандрувати Хмельниччиною та Житомирщиною з’їхалися близько 40 учасників із Києва, Житомира, Хмельницького, Старокостянтинова, Бережан, Кривого Рогу, Луцька, Здолбунова, Ірпіня та Львова. Команди у пішому заліку не тільки долали маршрут, а й мали різноманітні завдання на технічних етапах: стрільби, водна переправа, гребля в байдарках, історія, орієнтування.

Всі команди дійшли до фінішу, а учасники трейлового бігу – добігли:) Мандрівники отримали купу вражень та новий досвід, наробили безліч світлин, надихнулися на все літо та пообіцяли приїхати наступного року.

“Дубове листя” запрошує до участі та організації “Трикутник смерті Х”  всіх затятих мандрівників! А поки до “Трикутника смерті” ще цілий рік, то зголошуйтеся на табір (27 липня-10 серпня) для 17+ “Соловейко” – це буде неймовірна пригода, яка запам’ятається вам на все життя!

Поділитися

Схожi новини