На Соколі відбулася зустріч пластунів з Блаженнішим Святославом - Пласт
EN

5 серпня 2017 р. Божого в таборі-музеї «Сокіл», що на Івано-Франківщині, відбулася пам’ятна зустріч пластунів з Главою УГКЦ Святославом Шевчуком. В особі Блаженнішого пластуни отримали покровителя та опікуна для своєї організації.

 

«Для мене сьогодні це особлива і зворушлива хвилина. Я зміг пройти по стопах моїх великих попередників, митрополита Андрея Шептицького і світлої пам’яті патріарха Любомира, на цю гору, до цього пластового табору «Сокіл». Вдячний Богу, що уклав мою дорогу так, що я зміг прийти сьогодні до вас, щоб разом бути, разом молитися і разом думати, як нам будувати насамперед власну душу, нашу українську молодь, будувати нашу вільну і незалежну Україну», – про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час проповіді на Архиєрейській Божественній Літургії для пластунів.

 

Після Літургії всі помолилися Панахиду за пластунами, які віддали своє життя за Україну в зоні АТО. Також пластуни зробили для Блаженнішого екскурсію табором-музеєм та мали нагоду з ним поспілкуватися.

 

«Дякую всім дівчатам і хлопцям, які пішли цією дорогою і стали пластунами, стали на цю дорогу навчання, гартування духу і тіла. Дякую всьому пластовому проводу, наставникам, які взяли на себе великий обов’язок виховувати в любові до Бога і України майбутні покоління. Дякую батькам, що довірили своїх дітей українському Пласту»

Поділитися

Схожi новини