Окружний табір станиці Білгород «Чорне море 2017» відбудеться 2-14 липня - Пласт
EN
 1. Тип програми — патріотичне виховання, екологічна, змагально-розважальна, навчальна.
 2. Вид загального збору — лісовий, наметовий.
 3. Завдання збору: моральне, екологічне, патріотичне, фізичне виховання.
 4. Терміни й місце проведення: 2.07 – 14.07.2017 р., р-н лісової зони урочище «Лебедівка» поблизу курорту Лебедівка (берег Чорного моря), Татарбунарського р-ну Одеської області. Проїзд від залізничного вокзалу м. Білгорода-Дністровського до зупинки с. Миколаївка, а далі по асфальту до моря (4 км.) і по ґрунтовій дорозі уздовж моря (3 км.) до краю урочища – усього 7 км.
 5. Організатори програми: Пластова станиця «Білгород» та Білгород-Дністровський клуб мандрівників «Вершина».
 6. Підтримка програми: згідно бюджету ПЛАСТУ-НСОУ.
 7. Підготовка програми: пластова станиця «Білгород», Білгород-Дністровський к/м “Вершина”.
 8. Вік і число учасників — для участі у таборі запрошуються гуртки вікової категорії 8-11 років (новаки) й 12-18 років (юнаки). Склад гуртка 6-10 чоловік. На кожен гурток ОДИН повнолітній виховник і ОДИН повнолітній керівник (обов’язково!!!) (Один дорослий буде задіяний на суддівство, організаторські заходи, нічну охорону табору).
 9. Скаути (пластуни) 16 років і більше будуть задіяні в пластовій службі безпеки (у т.ч. й у нічний час).
 10. Кожний скаутський (пластовий) гурток має бути обов’язково забезпечений бівуачним спорядженням (намети, спальні мішки, килимки, знаряддя для приготування їжі, тенти). При наявності бажано мати: мотузку альпіністську 20 – 40 м., альпіністські системи й карабіни на гурток в 6 чоловік, компас, інструмент для встаткування бівуаку, примуси або газ.
 11. Медичне обслуговування програми — табір забезпечується медичним працівником.
 12. Тема табору 2017 року: « Середзем’я» – місце дії у вигаданому всесвіті Дж. Р. Р. Толкіна. У Середзем’ї повністю розгортаються події “Хобіта” і “Володаря Перстенів” і частково – “Сильмариліона” і “Нескінчених оповідей”. Програма проведення буде виставлена у середині травня на сайті табору. Читайте і готуйтесь до табору!
 13. Зголошення. Керівнику гуртка (вказати назву команди) що зголосився – обов’язково зателефонувати коменданту табору, для обговорення місця розташування на терені табору, а також питань харчування і фінансування. Телефонувати після 11 травня 2017 року (дивись тел. нижче).

  Кількісний склад табору – 100 чоловік (з проводом, інструкторами включно). Поспішайте зголоситися на єдиний на березі Чорного моря пластовий табір!

  Останній термін зголошення – 2 червня 2017 р. Підтвердити участь можна за телефонами: 0681221840, 0937305807, 0674538523 (е-mail для листування: [email protected]). З собою мати зголошення з дозволом батьків, медичні довідки, страховку. Бажано вести переписку, брати участь у підготовці табору й вносити пропозиції по програмі!

 14. Для гостей можна організувати екскурсію в середньовічну фортецю за свій рахунок.

Поділитися

Схожi новини