Інтелектуально-мистецький фестиваль «Орликіада 2017» відбудеться 3-5 листопада у м. Вінниця [продовжено термін зголошення]  - Пласт
EN

Термін зголошення продовжено до 20 жовтня включно

Тематика цьогорічного фестивалю – «Орликіада: Інтермеццо» (імпресіонізм, як течія у мистецтві).

Intermezzo – це невелика пауза, яка для кожного має своє значення. Для когось – це музика між актами вистави, для когось – сторінки новели українського імпресіоніста, для когось, як і для героя Коцюбинського – духовне відродження подароване природою.

Перед кожним із нас стоятиме завдання продемонструвати не явища та предмети, а наше враження та відчуття від них. Адже відгук у наших емоціях – це і є завдання мистецтва. Оскільки ми сприймаємо довколишнє крізь призму наших відчуттів, то один і той саме світ стає багатогранним, різнообарвним, непередбачуваним та загадковим. Пізнаймо цей світ, поділімося власними відчуттями та досвідом його сприйняття, подаруймо позитивні емоції один-одного, збагатимо його його нашими талантами.  

Створімо Орликіаду із безмежності вражень і бачень, спіймаймо мінливе мигтіння кольорів та гри світлотіні, обєднаймо його у феєрверк творчості, краси, різноманітності та духовної наповненості, у якому кожен із нас знайде своє Intermezzo!

Учасників заходу чекають захопливі майстер-класи від майстрів своєї справи, екскурсії по Вінниці, перегляд вистави, запальна вечірка та інші мистецькі розваги!

Чому саме імпресіонізм тема цьогорічної Орликіади?

На це питання є дуже проста відповідь, адже Вінниця – місто, у якому народився відомий український письменник-імпресіоніст та громадський діяч Михайло Коцюбинський.

Що відбуватиметься під час Орликіади?

 • командні та індивідуальні змагання у різних конкурсах
 • змагання за звання Гетьманича та Гетьманівни
 • майстер-класи
 • розважальна вечірка
 • екскурсія містом Вінниця

Які будуть конкурси?

Під час Орликіади будуть відбуватись командний та індивідуальні конкурси, а також конкурс на Гетьманича та Гетьманівну.

Кожна команда бере участь в двох командних конкурсах, одному стрес-конкурсі, а також може делегувати своїх учасників для участі в індивідуальних конкурсах і одного із членів для участі в конкурсі на Гетьманича та Гетьманівну. Якщо делегований учасник пройде відбір та візьме участь в конкурсі кандидатів на Гетьманича та Гетьманівну, команда, що його делегувала, отримає додаткові 10 балів до загального рейтингу.  

Що робити, якщо я хочу на Орликіаду, але не маю команди?

Ви можете брати участь в індивідуальних конкурсах або конкурсі кандидатів на Гетьманича та Гетьманівну!

Вимоги до команд:

Участь у фестивалі можуть брати команди по 5-8 осіб. Вік учасників: 13-18 років. Команду впродовж усього фестивалю супроводжує виховник 18+.

Командні конкурси

(команда обирає і зголошує свою участь у 2-х конкурсах, участь у яких беруть усі зголошені учасники, крім кандидатів на Гетьманича та Гетьманівну)

 • театральний конкурс
 • хореографія
 • акустична пісня (2 номінації: авторська та кавер-пісня)

Індивідуальні конкурси

(можуть зголоситися окремі учасники з команди, здобуті ними бали додаються до загального рейтингу команди; кількість обраних командою індивідуальних конкурсів не обмежена, однак в одному індивідуальному конкурсі може брати участь лише один учасник від команди)

 • образотворче або декоративно прикладне мистецтво (картина або експонат)
 • поезія (вірш)
 • хореографія
 • спів (2 номінації: авторська та кавер-пісня)

ЗГОЛОШЕННЯ ДЛЯ КОМАНДИ


Індивідуальні конкурси для тих, хто приїздить без команди

Якщо ти талановитий/а, пластун/ка віком від 13-18 років, ти також можеш потрапити на Орликіаду як учасник, взяти участь в майстер-класах та позмагатись з іншими в обраній категорії. Для участі в індивідуальному конкурсі, заповни зголошення нижче, у якому подай посилання на свої роботи в YouTube чи на іншому сервісі для обміну інформацією.

ЗГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ПЛАСТУНІВ БЕЗ КОМАНДИ НА ІНДИВІДУАЛЬНІ КОНКУРСИ


Хто може бути кандидатом на Гетьманича та Гетьманівну?

Юнаки та юначки зі ступенем не нижче пластуна/ки учасника/ці, віком 14-18 років. Кандидати під час Орликіади матимуть окрему програму і можуть додатково зголоситись лише на індивідуальні конкурси. Участь кандидатів на Гетьманича/Гетьманівну в командних та стрес-конкурсі не передбачена.  

Команда отримує додаткові 10 балів, якщо делегує представника з куреня на даний конкурс кандидатів на Гетьманича та Гетьманівну. Делегувати можна лише одного представника.

ЗГОЛОШЕННЯ ДЛЯ КАНДИДАТІВ НА ГЕТЬМАНИЧА ТА ГЕТЬМАНІВНУ


Де ми будемо харчуватись і проживати?

Учасникам забезпечується харчування та проживання в готелі.


В ПРОГРАМІ ЗАХОДУ

П’ятниця, 3.11

 • Реєстрація
 • Відкриття
 • Екскурсія містом
 • Інтелектуальний змаг
 • Відвідування вистави

Субота, 4.11

 • Майстер-класи з театрального мистецтва, танців. співів, образотворчого мистецтва, зустрічі з сучасники письменниками та іншими відомими та цікавити особистостями
 • Репетиції
 • Виконання завдань на стрес-конкурс
 • Конкурс кандидатів на Гетьманича/Гетьманівну
 • Вечірка

Неділя, 5.11

 • Служба Божа
 • Виступи команд
 • Нагородження переможців
 • Закриття Орликіади. Переобрання проводу Гетьманичем та Гетьманівною.

Як зголоситись?

Зголошення на усі конкурси буде відкрито до 16 жовтня  20 жовтня.

Завдання на відбірковий конкурс оцінюється за такими критеріями: оригінальність, якість виконання та відповідність темі Орликіади. Відбіркове завдання повинно бути виконане командою чи кандидатами на Гетьманича/Гетьманівну саме для цієї Орликіади.

НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ використання старої презентації чи роботи, що була підготовлена для участі в будь-кому іншому заході чи конкурсі.  

Відібрані команди та кандидати на Гетьманича/Гетьманівну отримають запрошення, завдання для підготовки Орликіаду та детальну організаційну інформацію.

ВАЖЛИВО!

Участь усіх учасників продовж трьох днів у заходах фестивалю є обов’язковою.

Виникли питання?Телефонуйте або пишіть у Facebook референту Орликіади Ані Ющенко, (067) 760 31 41


Гості та волонтери

Орликіада радо запрошує гостей відвідати Вінницю. Вашої підтримки потребують учасники фестивалю! Ми обіцяємо, натомість, запальну вечірку.

Гостей, що не можуть сидіти без роботи, запрошуємо стати волонтерами фестивалю.

Гості та волонтери самостійно організовують для себе проживання та харчування під час Орликіади. Провід фестивалю запропонує економні варіанти поселення у Вінниці або ночівлю в домівці вінницької станиці.

ЗГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ГОСТЯ

ЗГОЛОШЕННЯ ДЛЯ ВОЛОНТЕРА  

Очікуйте на більш детальну інформацію щодо місця проведення заходу та початку реєстрації згодом.

Щоб бути у курсі усіх подій – долучайтеся до сторінки Орликіади на Facebook.

Поділитися

Схожi новини