Подорож до моря: як студенти хочуть створити осередок Пласту в Бердянську (Запорізька обл.) - Пласт
EN

Хоч і не до сонячного і теплого моря, була поїздка, але до енергійних та веселих людей. 22 лютого студенти Бердянського державного педагогічного університету познайомились з українським скаутингом. Це була поїздка у нове місто, яке познайомило з цікавими та натхненними людьми, які не сидять на місці, а втілюють зміни на локальному рівні.

Бажаємо, щоб ці студенти стали волонтерами Пласту, бо відтак створення осередку забезпечить сталість у проведенні ще більше нових та цікавих заходів, а також сприятливого середовища для розвитку молоді, поширення ідей українського скаутингу на Півдні Україні.

“Маю надію, що перше знайомство з пластунами на цьому не завершиться, і вже скоро ми зможемо зустрітись з енергійною молоддю на пластових заходах у Бердянську. Ці студенти, на моє велике і приємне здивування, дуже активні та реалізовують проекти, які сприяють розвитку їх університету та міста загалом. Вони вже запросили пластунів до участі у їх історичному фестивалі.” – ділиться враженнями Ксенія Дремлюженко, менеджер з розвитку осередків Центрального офісу Пласту.

Дякуємо за підтримку керівництва Бердянського державного педагогічного університету. Особлива подяка ініціативним Тохтамиш Марії, Оверченку Миколі та Кіосову Дмитрові за допомогу в організації зустрічі, теплий прийом та знайомство з містом.

До скорих зустрічей і новин!

Поділитися

Схожi новини