Вогонь з Лінца (Австрія) вирушив в Україну і вже через 10 годин перетне кордон і вирушить зі Львова до Києва. Там відбудеться перша офіційна передача Вифлеємського вогню миру в Україні цієї зими, а далі він помандрує всією країною.
Щороку в Австрії, як у країні, де започаткувалася ця традиція, відбувається церемонія передачі Вифлеємського вогню миру скаутам світу. До нашої делегації змогло доєднатися багато пластунів різного віку – від новацтва до сеньйорів.
![](https://i1.wp.com/www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/404215507_1434872180777946_3559409455016558586_n_11zon-1-768x1024.webp?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/404192954_3508948126102358_2742938695854479841_n_11zon-768x1024.webp?ssl=1)
Це неймовірно світла і тепла подія, коли друзі по скаутингу з різних країн зустрічаються, спілкуються і беруть на себе важливу місію – доставити Вогонь у кожен куточок світу і підтримати всіх, хто цього потребує.
![](https://i1.wp.com/www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/368072087_1274208986576090_4566550082109799931_n_11zon_11zon-768x1024.webp?ssl=1)
![](https://i2.wp.com/www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/404134097_1005868930713396_1954841124121700009_n_11zon-768x1024.webp?ssl=1)
![](https://i1.wp.com/www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/12/404206357_1478493572712741_1626215960349977474_n_11zon_11zon-768x1024.webp?ssl=1)
Зараз для України ця подія має ще один дуже символічний привід передавати одне одному цей Вогонь і освітлювати ним нашу щоденну боротьбу, дарувати надію і віру. Ми хочемо поділитися теплом із кожним українцем і нагадати, що світло завжди долає темряву, а добро перемагає зло.
Більше про історію та ідею Вифлеємського вогню миру читай тут.
Дякуємо друзям-скаутам за запрошення, за спільну програму. Зовсім скоро Вогонь почне поширюватися нашою Україною!
Схожi новини
![Пластуни Львова допомогли 76 дітям на свято Миколая — мамі хлопчика повернули зір](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/IMG_8753-1-e1671801556810.jpg)
Пластуни Львова допомогли 76 дітям на свято Миколая — мамі хлопчика повернули зір
Детальніше
![Зголошуйся на крайовий табір “ЕТНОКОЛЕСО” про сучасну українську культуру](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/1685732590_67445280_3331555033524995_3928753220129652736_n-1-e1685995705136.jpeg)
Зголошуйся на крайовий табір “ЕТНОКОЛЕСО” про сучасну українську культуру
Детальніше
![Пластуни і велосипеди, або Як “Київська Сотка” підтримала Пласт](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/Velosotka-Tanya-1-scaled-e1697469245985.webp)
Пластуни і велосипеди, або Як “Київська Сотка” підтримала Пласт
Детальніше
![“Пласт — наша опора”: як сім’я створила українське середовище в Німеччині](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/AnyConv.com__382234822_6635216326594889_8456053330517734487_n-e1697450798284.webp)
“Пласт — наша опора”: як сім’я створила українське середовище в Німеччині
Детальніше
![Відбудеться ще 4 вишколи для волонтерів від Пласту і Мінмолоді та спорту, 6 – проведено](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/0822_11zon_11zon-scaled-e1702462145689.webp)
Відбудеться ще 4 вишколи для волонтерів від Пласту і Мінмолоді та спорту, 6 – проведено
Детальніше