Розмова з Ярославом Юрчишиним про Пласт, служіння, антикорупційну діяльність та комічні випадки з пластування - Пласт
EN

Ярослав Юрчишин про свій прихід у Пласт

Виконавчий директор Transparency International Україна розповідає про те, як потрапив у Пласт та що його втримало в організації.

Про волонтерство у Пласті

«Я опікувався гуртком хлопців – 40 дітей. Довелося розділити їх на дві групи… Пласт в юнацькому віці формує людину, а в дорослому – випробовує»

Про служіння

«…Пласт реально змінює дітей – робить їх більш конкурентними. Пласт вчить того, чого не вчать у школі: спілкуватися, організовувати проекти, Пласт вчить демократії…

Демократія в Пласті повторює всі хиби української демократії.

Пласт – це система саморозвитку, яка дуже серйозно випробовує».

Про антикорупційну діяльність

Смішна історія з пластування

Ярослав Юрчишин

Виконавчий директор “Transparency International Ukraine”, Співголова Ради Реанімаційного Пакету Реформ, політичний консультант, експерт у сфері адвокації, лобіювання та урядових відносин.

В громадському секторі з 1996 року. Активіст Пласту, Молодої Просвіти, ФРІ, Самооборони Майдану.

Закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка (учитель історії, історик, археолог), Національний університет «Києво-Могилянська академія» (факультет соціальних наук і технологій), сертифіковані курси «Школа практичної психології» (практичний психолог), Національний університет «Києво-Могилянська академія», (магістр політології, спеціалізація “європейські студії”).

У політичному консалтингу з 2005 року. Працював як з політичними партіями (“Наша Україна”, “Єдиний Центр”, “Фронт Змін”, “Батьківщина”, “Сила людей”, “ДемАльянс”), так із окремими політичними діячами.

На громадських засадах був радником Секретаря Ради національної безпеки та оборони України, помічником-консультантом народного депутата України Лесі Оробець. Працював головним спеціалістом із зв’язків з владою Інвестиційного банку «Фенікс-Капітал», керівником служби помічників голови секретаріату організації Фундація регіональних ініціатив «ГАРТ», тренером з питань традиційних та нових медіа Інституту політичної освіти та політичним експертом Національного круглого столу «Порозуміння заради європейського майбутнього». Керівник напрямку підготовки та обговорення реформ Центру Реформ Інституту розвитку суспільних інновацій.

Співавтор Європлану для виконання “пунктів Фюле” з метою підписання Угоди про асоціацію з ЄС у 2013 році.

Розмовляв Роман Тимоцко

Відео і монтаж: Іван Пелих, Роман Тимоцко

Поділитися

Схожi новини