Світанкові Віхи 11: Танок Духу - Пласт
EN

18-27 липня 2018 р. Божого відбувався окружний Табір Історичної Стилізації «Світанкові Віхи» організований Орденом Хрестоносців за підтримки Кабінету Міністрів України. Табір проводився на території Таборова оселя “Соколиця”. 80 таборовиків з насолодою перевтілилося в індіанське поселення яке вчилося торгівлі з блідолицими, підтримувало свої традиції, віру, культуру.
Щодня племена(гуртки) на підсумках ділили між собою ролі за допомогою карток: комусь випадав обов’язок очолити своє плем’я, хтось мав вносити культурну частину і придумувати традиції для племені, а хтось навіть спілкувався з духами і направляв плем’я до їхніх порад. За час табору блідолиці навчили індіанців грати в настільні ігри, стріляти з арбалетів (індіанці ж вміли лише стріляти з луків), навчили битися їх в обладунках та з мечами(але індіанцям більше подобалась їхня традиційна одіж та зброя). За всю свою діяльність на таборі учасники отримувахи ВІХкоїни, за які в кінці можна було купити неймовірні подарунки починаючи від мп3 плеєрів, і закінчуючи настільними іграми, коміксами, термогорнятками та солодощами.
Гостьова ватра. Неймовірно приємна подія для всіх учасників, адже до когось приїхали батьки, когось провідували виховники, а дехто просто приїхав щоб згадати свій табір і зустрітися з старими друзями. Рольова гра цього року тривала 3 дні, і вона об’єднала усіх в два союзи племен, котрі спільними зусиллями готували їсти, облаштовували нові землі, і знайомили з звичаями і фольклором того регіону.
Табір був неймовірним, про що свідчать десятки дзвінків від батьків та дітей, постів в facebook, фотографій, та найважливіше – позитивні емоції та новий досвід, які назавжди залишаться в серці таборовиків!
Хочемо висловити слова вдячності нашим партнерам, без яких нам би не вдалося зорганізувати такого гарного табору: АГРОХОЛДИНГ Мрія, Видавництво настільних ігор «BombatGame», Видавництво коміксів «Fireclaw», Настільна гра «Ботобатл»Wanted Games, а також організаційному та стратегічному партнеру Фонду Розвитку Культури і Неформальної Освіти «Натисни Старт».

Поділитися

Схожi новини