Табір історичної стилізації «Світанкові Віхи 2018» відбудеться 18-27 липня - Пласт
EN

Табір історичної стилізації “Світанкові Віхи” уже 11-ий раз буде відбуватися для юнацького пластового середовища.

“Світанкові Віхи” – це літній табір організований на території України 5-им куренем УСП та 20-им куренем УПС “Орден Хрестоносців” та Референтурою Рольового Руху. Одинадцятий табір зачепити навіть «ветеранів», оскільки тепер рольова гра буде не елементом табору, а самою ідеєю табору. Від першого і до останнього таборового дня учасники будуть дихати і жити історією епохи, де вони будуть грати головну роль! Купець, митець, шахрай чи біженець – твоя історія залежить від Тебе…

Легенда:

І сів чоловік віддалік, занурившись в зневіру. І звірі зібралися навколо нього і мовили: «Не хочемо бачити тебе в проблемах. Проси нас, про що хочеш – і знайдеш це ».
І сказав Чоловік: «Хочу, що б у мене був гострий зір». Гриф відповів: «У тебе буде мій». Чоловік сказав: «Хочу бути сильним». Ягуар відповів: «Ти станеш сильним, як я».

Тоді Чоловік сказав: «Хочу пізнати всі таємниці Землі». Змій відповів: «Я покажу тобі їх». І всі звірі погодилися допомогти йому. А коли Чоловікотримав від них всі дари … він пішов.

І тоді Сова сказала іншим тваринам: «Тепер Чоловік знає багато і здатний на багато що. Мені раптом стало страшно». Олень відповів: «У Чоловіка є все, що йому потрібно. Він не буде більше сумувати».

Але відповіла Сова: «Ні. Я побачила дірку всередині Чоловіка. Глибоку як голод, який йому не вгамувати. Ось чому він сумує і так багато чого хоче. Він буде брати і брати… Поки одного разу Світ не скаже йому: «Мене більше немає і мені немає чого дати тобі». (с) Індіанська мудрість

Учасниками табору може бути юнацтво, яке здає І-ІІ проби УПЮ і хочуть познайомитися з історією, фольклорем, навчитися фехтувати справжніми мечами, створювати Вогняне Шоу, проявити свої лідерські якості, ініціативу, зайняти мотивацію як жителя племені, взяти участь у справжніх випробуваннях, турнірі зі стрільби( лук/арбалет), або ж просто відчути на собі будні корінних американців. В програмі передбачено веселі вечори, справжні індіанські гуляння, посиденьки в таверні-тіпі, та багато-багато іншого. Не проспи свого шансу! Табір гарно зарекомендував себе ювілейним крайовим юнацьким табором в Польщі, через програму табору пройшло близько півтисячі таборовиків, а вже 11 років роботи над програмою створили унікальний таборовий продукт.
То чи готовий/-а ти,  приєднатися до команди учасників Табору Історичної Стилізації “Світанкові Віхи:Танок Духу”? Якщо так, то знайди писемну людину і попроси нехай вона заповнить форму зголошення! Відправити її необхідно не пізніше 1 липня. Для контактів можна використовувати голубів, зачарований ящик: [email protected], або ж магічний прямокутник: +380967732915.
Дата проведення табору: 18-27 липня 2018 р.Б.
Місце проведення табору: поблизу хутора Базниківка, Бережанський район, Тернопільська область

Загальна вкладка становить 1200 грн (до 18 червня включно) та 1399 грн опісля.

Проте, після отримання вашого зголошення з вами зв’яжеться представник проводу, для здачі попередньої вкладки – 600грн.

Контакти за телефоном:

  • (096) 773 29 15– Самуляк Петро
Всі новинки та деталі табору у нашій події в Facebook  “Світанкові Віхи

Поділитися

Схожi новини