Зголоситися на табір у Великій Британії можна до 6 березня (Змінено дедлайн!) - Пласт
EN

Уже вп’яте поспіль пластуни з України візьмуть участь у крайовому таборі Великої Британії. Традиційно табір проходитиме на пластовій оселі «Верховина» у Північному Вельсі. У рамках табору учасники спробують свої сили у серфінгу та канойкарстві, помандрують на одну з найвищих британських вершин та поплавають в Ірландському морі.

Табір триватиме з 30 липня по 13 серпня, проте українська делегація проведе 2-3 дні до табору та 4-6 днів після табору в Лондоні (залежно від дат авіаперельотів). Зголошуючись, зважайте, що максимальний час перебування у Великій Британії – 27 липня – 20 серпня.

Провід табору запрошує юнаків та юначок 14-16 років, які склали Пластову Присягу та мають дуже добру пластову поставу, що зможуть гарантувати ваші виховники та зв’язкові. Для участі в таборі також необхідна наявність закордонного паспорта чи проїзного документу дитини.

Участь у таборі та проживання в Лондоні до/після табору – безкоштовні. Учасники самостійно оплачуватимуть транспортні, візові та кишенькові витрати.

Для зголошення заповніть онлайн-форму до 6 березня.

За додатковою інформацією звертайтеся до Романа Тимоцка ([email protected] ; facebook.com/tymotsko ; 063 160 12 17).

Поділитися

Схожi новини