У Львові відбудеться перший станичний вишкіл виховників "уладу" Пташат - Пласт
EN

Пташата, де ви є?… ми тут недалечко, сидимо в гніздечку…

Пласт в Україні має вже свою історію та охоплює різні покоління. Пластуни, які юнакували у 90-х роках зараз виховують своїх дітей і прищеплюють їм засади Великої гри. Також багато батьків не пластунів цікавляться, щоб їх дітки знайомилися та розвивалися у пластовому колі.

На сьогодні існує велика кількість зацікавлених дітей віком 2-6 років, яких згуртовано в “улад” Пташат (новий апробаційний проект). Через відсутність виховників важко охопити всіх бажаючих. Отож виникла велика потреба у провідниках Пташат, які б зуміли об’єднати довкола себе спільноту батьків і дітей на засадах любові до Бога та України, втілюючи на заняттях пластову методику.

3-5 березня 2017 р. у Львові відбудеться перший станичний вишкіл виховників “уладу” Пташат. Під час інтерактивних занять майбутні провідники дізнаються про психологічні особливості та розвиток дітей віком 2-6 років, отримають знання та навики проведення основних та додаткових елементів сходин Пташат, засвоять церемоніали “уладу”, а також матимуть змогу самостійно представити свої напрацювання.

Булава “уладу” Пташат станиці Львів запрошує всіх бажаючих батьків, які хотіли б разом з дітками бути долученими до занять у Пласті.

Форму зголошення на вишкіл надсилати до 15 лютого 2017 р.

Поділитися

Схожi новини