У Полтаві відбувся PlasTalks, ділимося цікавими думками - Пласт
EN

17 травня у Полтаві відбулася подія PlasTalks — освітній захід від Пласту, що проводиться по всій Україні. Разом зі Святославом Стецем — пластуном, сертифікованим коуч та бізнес-тренером з багаторічним досвідом HRM — поговорили про цінності, що ведуть до успіху.

Ділимося з вами 10-ма найважливішими думками із зустрічі:

  1. Повага — базова цінність.
  2. Якщо ви приймаєте цінності, що пропонує вам організація — це призведе як до вашого успіху, так і організації загалом.
  3. Комунікуйте свої цінності наперед. Щиро говоріть від себе й кажіть, що вам потрібно.
  4. Проговорюйте цінності на всіх рівнях з усіма людьми, що будуть залучені до проекту/бізнесу.
  5. Першочергово при підборі персоналу звертайте увагу на цінності. Не досвід роботи. Якщо роботодавець обирає так, це означає що він поважає всіх працівників компанії, бо не бере людину що йде в розріз з їхніми цінностями.
  6. Кожен в організації має розуміти свою важливість, відчувати свою цінність та знати що від його дій залежить успіх організації.
  7. Успішні компанії притягують успішних людей. Якщо організація добивається успіху, всі хочуть туди попасти. А насправді ці компанії успішні, бо там є успішні люди.
  8. Людина — базова цінність. Яку б ви не поставили машину або не налагодили технології, потрібна людина що змусить це працювати.
  9. Можна добирати, доздобувати собі цінності, але головне не переламувати себе.
  10. Поважайте людей, з якими ви ведете бізнес, чи проект, а вони поважатимуть вас.

Всі думки взяті з лекції Святослава Стеця на PlasTalks. Щоб дізнаватися більше — приходьте на наступні події.

Поділитися

Схожi новини