17 травня у Полтаві відбулася подія PlasTalks — освітній захід від Пласту, що проводиться по всій Україні. Разом зі Святославом Стецем — пластуном, сертифікованим коуч та бізнес-тренером з багаторічним досвідом HRM — поговорили про цінності, що ведуть до успіху.
Ділимося з вами 10-ма найважливішими думками із зустрічі:
- Повага — базова цінність.
- Якщо ви приймаєте цінності, що пропонує вам організація — це призведе як до вашого успіху, так і організації загалом.
- Комунікуйте свої цінності наперед. Щиро говоріть від себе й кажіть, що вам потрібно.
- Проговорюйте цінності на всіх рівнях з усіма людьми, що будуть залучені до проекту/бізнесу.
- Першочергово при підборі персоналу звертайте увагу на цінності. Не досвід роботи. Якщо роботодавець обирає так, це означає що він поважає всіх працівників компанії, бо не бере людину що йде в розріз з їхніми цінностями.
- Кожен в організації має розуміти свою важливість, відчувати свою цінність та знати що від його дій залежить успіх організації.
- Успішні компанії притягують успішних людей. Якщо організація добивається успіху, всі хочуть туди попасти. А насправді ці компанії успішні, бо там є успішні люди.
- Людина — базова цінність. Яку б ви не поставили машину або не налагодили технології, потрібна людина що змусить це працювати.
- Можна добирати, доздобувати собі цінності, але головне не переламувати себе.
- Поважайте людей, з якими ви ведете бізнес, чи проект, а вони поважатимуть вас.

Всі думки взяті з лекції Святослава Стеця на PlasTalks. Щоб дізнаватися більше — приходьте на наступні події.
Схожi новини

Як завдяки Nova Ukraine 257 пластунів отримали пластові стипендії, щоб потаборувати цього літа
Детальніше

«Всеукраїнські вишколи спрямовані на підвищення рівня компетентностей молоді з метою сприяння гармонійному розвитку молоді»
Детальніше

Молодіжна організація “Пласт – Національна Скаутська Організація України” за фінансової підтримки Міністерства молоді та спорту України реалізовує проєкт «Наметові табори для молоді «Життя в гармонії»».
Детальніше

Як Onur і Пласт разом популяризують веломандрування
Детальніше

Чому ми збираємо саме 7,5 мільйонів на табори?
Детальніше