Пластова зустріч з найдовшою історією.
Вперше зустрічі на місці слави української зброї – горі Лисоні почали проводити пластуни Бережанського пластового полку ч.24 ім. Павла Полуботка в 20-х роках. Після відродження Пласту у вересні 1991-го року пластуни з Тернополя, Бережан та Чорткова зустрілись тут і провели нічну теренову гру. З того часу з року в рік ми збирались тут, щоб побачити один одного і пригадати таборове літо. Географія та кількість учасників постійно зростала. Після деякої перерви курені Вовча Ліга та Рутенії в співпраці з Пласт Станиця Бережани відродили ці зустрічі і цього року вже третя відроджена зустріч, що передбачає різні змагові елементи. Основною “фішкою” є подолання смуги перешкод “Вовчий Скок”. Переправа між деревами на висоті 15 м, встигнути підняти по черзі кожного учасника команди на ту ж висоту, слек-лайн, маятник, тарзанка, павутиння, перенесення шин та інше. Хто сказав, що молодше юнацтво не впорається? Ще й як!
Доки команда готує страви для куховарського змагу двоє орієнтувальників біжать на Лисячі Біги. А ще стрільба, пластознавчий змаг, реґбі та алтимат. Ну, і улюблене видовище пластунок – Вовче Коло в якому залишається найсильніший юнак. І попри це, учасники знаходять час, для спілкування. Після стрілецької ватри щось не дуже й хотілося спати, тому, перед світанком учасники поділені на курінь ім. Федя Черника та курінь ім.Романа Сушка отримують завдання першим захопити об’єкт, вказаний на мапі та зайняти оборону. Все це з димовими та піротехнічними ефектами додало неабиякого шарму тереновій грі.
В загальному точкуванні першунами зустрічі стали “Вовкулаки” з Курінь ім.Івана Чмоли . Вітаємо!
А що далі? А далі готуємось до наступного року і чекаємо “Лисоні”!
Схожi новини
![Долучайся до Пласту в дорослому віці — виховуй свідому молодь!](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/AnyConv.com__IMG_9690-1-scaled-e1692194960163.webp)
Долучайся до Пласту в дорослому віці — виховуй свідому молодь!
Детальніше
![Шукаємо комунікаційного менеджера/ку Благодійної Ватри Пласту](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/IMG_1583-Enhanced-NR-scaled.jpg)
Шукаємо комунікаційного менеджера/ку Благодійної Ватри Пласту
Детальніше
![Пласту 112 років: як ми святкуємо річницю](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/04/Dyzajny-dlya-sajtu-1-scaled-e1713290946172.webp)
Пласту 112 років: як ми святкуємо річницю
Детальніше
![Новий пластовий рік офіційно відкрили у всьому світі](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/Viden-1-1-e1697490457143.webp)
Новий пластовий рік офіційно відкрили у всьому світі
Детальніше
![Проєкт Пласту і Міністерства молоді та спорту України для дітей](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/10/AnyConv.com__0838-scaled-e1698260192609.webp)
Проєкт Пласту і Міністерства молоді та спорту України для дітей
Детальніше