Відкрито зголошення на перший табір для інструкторів з екологічного пластування - Пласт
EN

СКОБ!

Друже/подруго,

Екологічна служба Пласту запрошує тебе на наш пілотний табір для інструкторів з екологічного пластування – тих, хто не тільки на словах любить красу і дбає про неї і хоче навчати цього інших.

Ти любиш і природу і своє пластове життя, але маєш сумніви, наскільки ці два світлих почуття гармонійно поєднані? Ти вже давно думаєш про якісь зміни у своєму житті аби зробити його більш дружнім до природи, але не знаєш, з чого почати? Твоє новацтво часто запитує про різні екологічні проблеми, а ти не маєш готових відповідей? У тебе вже давно з’явилося відчуття, що твоє юнацтво знає про екологічні питання значно більше за тебе? Табори та акції, які ти робиш, круті, але ти відчуваєш, що час додати їм екологічного сяйва? 

Відповіді на твої запитання шукає Екологічна служба Пласту! Цього літа ми вперше запускаємо табір для інструкторів з екологічного пластування, програма якого охоплює три блоки: освітня програма для роботи з дітьми, екологізація пластових заходів, загальний розвиток у сфері захисту довкілля. 

Табір розрахований на всіх, хто хоче розвиватися у цьому напрямку, але в першу чергу орієнтований на тих, хто має власну внутрішню мотивацію лупати сю скалу. Тому якщо ти вже маєш уявлення про основні екологічні проблеми сьогодення чи може навіть є гуру сортування, маєш полотняні торбинки та бамбукову зубну щітку тощо, цей табір точно для тебе!

Зголошення відкрите до 20 липня включно. Кількість місць обмежена, тому результати відбору до участі в таборі буде оголошено 21 липня – будьте готові сплатити вкладку наступного дня 22 липня.

Детальніше про розмір вкладки та місце проведення табору у зголошенні:

Поділитися

Схожi новини