Відкрито зголошення на ЮМПЗ-2017 для пластунів з України - Пласт
EN

12-19 серпня 2017 року відбудеться одна з найочікуваніших пластових подій – Ювілейна Міжпластова Зустріч.

Цього разу ЮМПЗ приймає Німеччина, зустріч відбудеться на оселі „Jugendsiedlung Hochland“ недалеко від пластової оселі „Гохлянд біля Кеніґздорфу“, приблизно 50 кілометрів на південь від міста Мюнхен.

Для УПЮ :

Вкладка – 500 євро + транспортні витрати

На ЮМПЗ 2017 будуть 4 юнацьких підтаборів, розділені по віку. Програма підтаборів УПЮ включає цікаві заняття в підгір’ї та Альпах Баварії. Учасники ознайомляться з альпійською природою та історичними місцевостями Пласту в Німеччині. На ватрах, прогульках та на зустрічах буде можливість зустрітися з пластунами з різних осередків.

В неділю, 13. серпня 2017 після спільної Служби Божої і загального відкриття та дефіляди відбудеться міжкрайова виставка „Зелена Планета“. Тут кожен край представить свої внески та проекти для сталого  розвитку.

Від понеділка до четверга 14-17 серпня 2017, підтабори будуть мати ротацію по чотирьох заняттях: Мандрівка в скелясті Альпи, Тереновий змаг, екскурсія по Мюнхену – столиці Баварії, та водяний рафтінґ у бистрих альпійських водах.

Вечорами будуть проводитись ватри по підтаборах та підготовка до Міжкрайової ватри „Пласт in concert“.

Зокрема кожен табір в один вечір матиме екскурсію до таборового музею на виставку „Міттенвальд 1947“, де будуть розміщені фото, оригінальні експонати та інформація про Історію і міф „1. Свята Весни 1947 в Міттенвальді“.

В п′ятницю, 18. серпня 2017 всі підтабори спільно подорожують до Міттенвальду. В цій історичній місцевості відбудеться великий туристичний тереновий змаг, який включає містечко Міттенвальд, гору „Westliche Karwendelspitze“ та береги річок Ізар до Касарм, де колись були роміщені Ді-Пі-табори.

Для УСП є такі можливості :

  • поїхати виховниками разом з УПЮ, детальніше тут
  • стати учасником велотабору, детальніше – тут
  • відвідати ЮМПЗ гостем, детальніше тут
Вкладка для УСП – 500 євро + транспортні витрати
Для УПС є такі можливості :

  • поїхати виховниками разом з УПЮ, детальніше тут
  • стати учасником велотабору, детальніше – тут
  • зголоситись на табір УПС, детальніше тут
  • відвідати ЮМПЗ гостем, детальніше тут
Вкладка для УПС – 580 євро + транспортні витрати
Зголоситись можна за цим посиланням до 16 листопада 2016 року.

!!!ВАЖЛИВО – зголошення буде активоване після сплати безповоротньої вкладки у розмірі 100 євро до 23 листопада 2016 року.

Маєш запитання? Дзвони/пиши : 063 615 10 51, [email protected] – ст. пл. вірл. Ірина Буртик

Поділитися

Схожi новини