Вифлеємський Вогонь Миру засяяв у домівках та установах Шепетівщини - Пласт
EN

Починаючи з 2014 року, вже гарною традицією у Шепетівці стала акція з поширення Вифлеємського Вогню Миру. Українські скаути – пластуни – наприкінці року привозять Вогонь з місця народження Ісуса Христа і передають у різні громади та установи як символ миру, любові та єдності.

“Щороку ми переймаємо Вифлеємський Вогонь Миру у сусідніх осередках Пласту і поширюємо серед мешканців Шепетівщини. Щораз намагаємося обійти чимбільше організацій, аби ще більше шепетівчан змогли отримати символічний Вогник та у переддень Різдва Христового поділитися ним зі своїми рідними та друзями”, – розповідає голова Шепетівського осередку НСОУ “ПЛАСТ” Марина Ложкіна.

Цьогоріч місцевим пластунам вдалося завітати з Вифлеємським Вогнем Миру до 15 організацій міста. Шепетівська центральна районна лікарня, Центр “Натхнення”, ЗОШ №1, ЗОШ №3, ЗОШ №8, НВК №1, НВК №3, Плесенська ЗОШ, Шепетівська міська рада, Шепетівська районна рада, військові частини, Костел Воздвиження Святого Хреста, Храми святої Анни та святих мучеників Бориса і Гліба… – у всіх цих установах засяяли Вогники, єднаючи шепетівчан заради добра та миру.

“Цього року я вперше координувала акцію з передачі Вифлеємського вогню. Мене дуже вразило з яким трепетом та привітністю нас приймали у закладах міста. Це справді було поширення любові і добра. Люди старалися якнайдовше потримати свічечку запаленою, розпитували більше про акцію та брали вогник для своїх рідних і близьких. Дуже приємно, що навколо акції ми згуртували стільки щирих людей”, – ділиться враженням координаторка акції з поширення Вифлеємського Вогню Миру Шепетівського осередку НСОУ “ПЛАСТ” Марія Чапалюк.

Паралельно з передачею Вифлеємського вогню місцеві пластуни долучилися до акції організації “Карітас” – “Різдвяна свічечка”. Усі охочі могли придбати за благодійну пожертву свічку, декоровану руками підопічних “Карітасу” – людьми з особливими потребами. Кошти, зібрані від реалізації цих свічок, направлять на допомогу сиротам, дітям з малозабезпечених родин та сімей переселенців із зони бойових дій.

Поділитися

Схожi новини