Починаючи з 2014 року, вже гарною традицією у Шепетівці стала акція з поширення Вифлеємського Вогню Миру. Українські скаути – пластуни – наприкінці року привозять Вогонь з місця народження Ісуса Христа і передають у різні громади та установи як символ миру, любові та єдності.
“Щороку ми переймаємо Вифлеємський Вогонь Миру у сусідніх осередках Пласту і поширюємо серед мешканців Шепетівщини. Щораз намагаємося обійти чимбільше організацій, аби ще більше шепетівчан змогли отримати символічний Вогник та у переддень Різдва Христового поділитися ним зі своїми рідними та друзями”, – розповідає голова Шепетівського осередку НСОУ “ПЛАСТ” Марина Ложкіна.
Цьогоріч місцевим пластунам вдалося завітати з Вифлеємським Вогнем Миру до 15 організацій міста. Шепетівська центральна районна лікарня, Центр “Натхнення”, ЗОШ №1, ЗОШ №3, ЗОШ №8, НВК №1, НВК №3, Плесенська ЗОШ, Шепетівська міська рада, Шепетівська районна рада, військові частини, Костел Воздвиження Святого Хреста, Храми святої Анни та святих мучеників Бориса і Гліба… – у всіх цих установах засяяли Вогники, єднаючи шепетівчан заради добра та миру.
“Цього року я вперше координувала акцію з передачі Вифлеємського вогню. Мене дуже вразило з яким трепетом та привітністю нас приймали у закладах міста. Це справді було поширення любові і добра. Люди старалися якнайдовше потримати свічечку запаленою, розпитували більше про акцію та брали вогник для своїх рідних і близьких. Дуже приємно, що навколо акції ми згуртували стільки щирих людей”, – ділиться враженням координаторка акції з поширення Вифлеємського Вогню Миру Шепетівського осередку НСОУ “ПЛАСТ” Марія Чапалюк.
Паралельно з передачею Вифлеємського вогню місцеві пластуни долучилися до акції організації “Карітас” – “Різдвяна свічечка”. Усі охочі могли придбати за благодійну пожертву свічку, декоровану руками підопічних “Карітасу” – людьми з особливими потребами. Кошти, зібрані від реалізації цих свічок, направлять на допомогу сиротам, дітям з малозабезпечених родин та сімей переселенців із зони бойових дій.
Схожi новини
![Пластуни та діти-переселенці розписували різдвяні пряники на Хмельниччині](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/12/c18cbb2e-ed06-4263-8a9e-6abe6352122d-e1672165046172.jpg)
Пластуни та діти-переселенці розписували різдвяні пряники на Хмельниччині
Детальніше
![Як подати запит на допомогу пластунам-захисникам](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2022/04/signal-2022-04-01-155640_002-4-e1670238212703.jpeg)
Як подати запит на допомогу пластунам-захисникам
Детальніше
![Як Onur і Пласт разом популяризують веломандрування](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC09950-1_11zon_11zon-scaled-e1699307550209.webp)
Як Onur і Пласт разом популяризують веломандрування
Детальніше
![Пластунка Наталя Хміль отримала відзнаку Президента України “Золоте серце”](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/322368708_648024757102772_5049446911909023603_n-e1672655994377.jpg)
Пластунка Наталя Хміль отримала відзнаку Президента України “Золоте серце”
Детальніше
![Оголошуємо донабір до Стратегічної комісії на КПЗ 2023](https://www.plast.org.ua/wp-content/uploads/2023/02/LUK7301-1-e1675680422858.jpg)
Оголошуємо донабір до Стратегічної комісії на КПЗ 2023
Детальніше